Карп Мастер 2011

Місце риболовлі: Миклашів

Початок риболовлі: вер. 03, 2012 00:00

Кінець риболовлі: вер. 08, 2012 00:00

Тип риболовлі: Карпфішинг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп193.000Бойли кислі, Бойли рибні, Бойли солодкі

Карп Мастер 2011
Після проведення кубку РКК 2011 залишились тільки приємні спогади та кубок нашого клубу на поличці. Та звичайно виникало бажання ще раз побувати на змаганнях в Миклашеві.
І ось телефонний дзвінок та запрошення від адміністрації водойми на 7 фестиваль «Carp Master 2011».
Звичайно, що пропозиція позмагатись приймається. Напарниками зголосились бути Іван та Ігор(Кузьма). Команда назву не змінює – їдемо як «ЛУКАС». Складання плану дій не потребувало багато зусиль, так як були напрацювання від попередніх змагань. Закупівля всього необхідного та вирушаємо на фест.
Приїхавши на водойму відразу побачили головного суддю, Володю. Далі привітання з командами, що вже приїхали та знайомство(не телефонне ) з “Альфою” з Нововолинська.
Походили та оглянули сектори, побачили дуже цікаві нюанси по розмітці. Дочекалися всіх команд та на жеребкування. Жеребкуємося…спочатку вирішували з братушками – хто тягнутиме сектор, але хлопці вирішили, що варто мені тим зайнятися. Витягаю…і не знаю, що робити. Відчуття двоякі: і крайній сектор і там стояли “Зе бест” на минулих змаганнях та ловили тузів. Але більше було позитивних передчуттів.
Отже після 10:00 ми в секторі. Мали стартувати з 12:00. Непоспішаючи розбиваємо табір, розчехляємо вудилища та інші хлопоти…
Але дізнаємося, що старт в 11:00. Радимося, що наживити та вперід комбінація від “Вдалої рибалки”, щоправда модифікована. В 11:35 – поїхало!!! Маємо першого карпа. Роздивляємося по водоймі та розуміємо, що народ вже активно валить у воду прикормку. Швиденько міксуємо прикормку – перший заброс та спомб відривається. На годиннику вже 11:55. Доки приліпили іншу ракету – усьо, годування скінчилося. Кобри до рук і валимо. Оппа, 12:05 і другий короп вже в заліку. Але вага знову тузова – 2,11кг. Далі працюємо кобрами…Незабуваємо про команду, що навпроти “Зе бест”, суперники доволі серйозні. Намагаємося щось видумувати правильне та до вечора маємо ще одного карпа, але знову мілкий – 2,07кг.
Вечірній закорм був надзвичайно потужний з виманюванням карпів з під дамби. Та пішла жара вночі. Замінили тверді бойли на “Трофей” + Іван підмутив комбінацію…
Я ліг відпочити та напарники пішли в бій. На ранок в нас вже 41,71 кг. Найближчі суперники по вазі – з сектору по діагоналі(кінець водойми) -23,09кг. Знаємо, що це не відрив та працюємо далі…
Дана водойма дивує клюваннями під час годування та відсутністю кльову після, як відрізає…І після вечірнього годування знімаємо маркер з під 5го сектору(ідея Івана) та беремо з того місця БІГФІШ – 10,38кг. Ще беремо з того місця декілька карпів і вже на вечір в нашому заліку – 105,06кг. Найближче до нас “Чортків” – 53,57кг.
Маємо дуже тиху ніч, але зранку ми розпочали нервувати…В “Лукасів” – 120,37кг., а от хлопці з “Чорткова” -107,99кг. Купа всяких ідей, але… шукаємо нову точку для ловлі – знайшли! Пішли в бій. За час годування виїзжало, далі затишшя – нова точка – знову їде! Додавало наснаги і в пятницю і в суботу смачнюча їжа на обід. А саме в пятницю – борщ від дяді Зями та в суботу – суп харчо від дяді Зями. Ще нові друзяки зі Львову нам додавали добавки і ще на вечір нас підгодовували! Дякую всім!
Вирішуємо, що через той відрив потрібно приділити побільше уваги кобрінню(ну дуже гарно летить 24мм. “Трофей”). + вирішуємо, що над род-подом сидимо вночі троє.
Отже після вечірнього закорму, щогодини кобримося ТМ”Трофей”. Кожних півтори години перекидаємося теж на “Трофей” та потрохи виймаємо рибу…
Вночі було багато результативних клювань коропа та амура. Ранок теж радує рибою. І ось вже наближаємось до фінального сигналу та ще беремо одного коропа.
На нагородженні дізнаємось про результати та розуміємо, що недаремно відпрацювали 72 години. В нас перше місце із заг. вагою 193кг.


Коментарі