Прилбичі 19-19

Місце риболовлі: Прилбичі

Початок риболовлі: вер. 07, 2012 12:00

Кінець риболовлі: вер. 09, 2012 12:00

Тип риболовлі: Карпфішинг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп170.00038Бойли солодкі
Амур білий4.0001

Вирішили з колегою та його сімєю відправитися на уікенд на відпочинок-рибалку. Загалом пробули на риболовлі 72години. Так як на вулиці було доволі спекотно то зважували тільки крупніші екземпляри. А в основному, швиденьке фото та у воду.

Приїхали в суботу близько 14:00.  До охорони для запису у журналі та вибору сектора ловлі. Напередодні тут відбувались змагання. Коля став у секторі де гарно клював короп на змаганнях, а я вибрав сектор де за три доби було виловлено лиш декілька коропів.

Коля – 14ий сектор
Шалун – 13ий сектор

І вже до вечора мене порадувало 5ть клювань, з них один дуплет .

 

В Колі на вечір був в заліку амур та декілька коропів.

 

Лягав спати в першу ніч з думкою – “дай поспати і не клюй”! І все справдилося. Перші клювання почались з 5ої ранку.

 

А в мого товариша ранок розпочався з гарного коропа на 8,4 кг.

Відразу хочу зауважити, що ми розпочали підгодовувати коропа тільки в неділю пообіді. В мене за 72години пішло 2кг  бойлів та 1кг  пелєтсу.

Працювали майже всі бойли. І “Річворт” і “Тандем” і “Нутра” і “Род хатчісон” і “Солар” і “Старбейтс”. Навіть заради цікавості пробував бойли, на які ще ніколи в мене короп не клював – працювали.

В сусідньому секторі сиділи хлопці зі Львова та гарно ловили карасів та коропа. Ми з Кольою вели рахунок по коропам і поїхали з водойми з рахунком – 19ть-19ть. Перемогла дружба та цікавий відпочинок!

 

 

 

 

 

 


Коментарі