Шпанів, 22.09.2012

Місце риболовлі: Шпанів, ставок

Початок риболовлі: вер. 22, 2012 16:00

Кінець риболовлі: вер. 22, 2012 19:00

Тип риболовлі: Поплавок
Компаньйони: батько.
Погода: Зранку було дуже хмарно, прямо свинцеве чорне небо, але після обіду стало по-трохи розпогоджуватись і аж на заході показалось з-за хмар сонце. Вітер змінних напрямків, а то й зовсім відсутнім. Тиск спочатку весь час падав день до цього, а потім почав потихеньку зростати. Ми рибалили при тиску в 988 гПа, і він зростав вже годин з 4.
Рівень води: в нормі.
Час ловлі: з 16:00 до 19:00.
Місце: біля стоку на дамбі.
Зловлено: нічого.
Наживка: мастирка, хробаки.
Прикормка: макуха, поряд кидав стару мастирку.
Снасті: вудки.

Після того, як я прочитав книгу “The Catcher in the Rye” мене потягнуло на якісь пригоди. Взяв велосипед, фотоапарат і поїхав в сторону Малого Олексина. Але через рівненський водоканал, там де знаходяться очисні споруди. Оскільки дороги я точної не знав, то спитав на свою голову поради у сторожа, як проїхати на Шпанів. І я десь не туди звернув, заїхав по якійсь стежці в кущі, потім виїхав на чийсь самотній город і там доріжка обірвалась. Повертатись не хотілось, тому орієнтуючись по сонця я через кущі вибрався на поле. Довелось пройтись по свіжополитому дощем полю десь з кілометер. Нарешті вийшов на залізну дорогу, а звідти вже в село. Пригода вдалась 🙂

Спочатку поїхав до батька, який порався на бабусиному городі, допоміг йому там. Поїв смачних осінніх яблук різних сортів, набрав їх додому та ще й горіхів. Запропонував тату закінчити цей день на рибалці. І він, звичайно, погодився.

Крім нам там був ще один рибалка, у нього за цілий вечір жодної покльовки. Хоча він сказав, що тут починає брати на заході сонця і він же неодноразово ловив тут карасів/карпів. Ну-ну, почекаємо того заходу 🙂

Ми спочатку думали рибалити біля старої верби, яку вже майже всю зрізали, але щось мені там зовсім не сподобалось. В метрах 10 понад берегом дуже мілко і все дно встелене водоростями. Можливо й не так мілко як мені здавалось, адже вода тут кришталево чиста. Але точно все у водоростях. Треба було кидати на середину десь, а у мене ще дві вудки махові були, то ж повернулись ми на самий початок ставка. Можливо це й була рокова помилка

Я підготував два місця, одне підкормив макухою, а інше мастиркою, яка в мене лежала в холодильнику ще цієї рибалки. Деякі шматки вже поцвіли аж, брр. Якби там не було ми закинули вудки на різні наживки і почали чекати. Чекали й чекали. Перезакидували і знову чекали. Так і прочекали всю рибалку, жодної покльовки.

Прийшов якийсь хлопець з Північного і зайняв першу кладку. Йому вдалось виловити котячого розміру краснопірку, і більше нічого. Ще я балакав з одним спінінгістом, той сказав що взяв одного карандашика-щупачка і був один удар, а взагалі риба тут щось не ловиться зараз.

Теплий день плив десь собі далі, нас огортав все більше і більше холод. Але цього дня видався дуже гарний захід сонця, шкода що моя недолуга фототехніка не в змозі передати всю ту красу.


Коментарі