Горинь, 04.07.2011

Місце риболовлі: Горинь, с. Хотин

Початок риболовлі: лип. 04, 2011 00:00

Кінець риболовлі: лип. 04, 2011 00:00

Тип риболовлі: Нахлист

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Головень1муха

Присвятили недільний ранок виїзду на улюблену річку. Я і Льоша з нахлистовими снастями, а Nikolas і Сан Санич зі спінами.
Ми стали на виході з повороту де починаеться прямий відрізок річки і вона мілкішає, а колеги попрямували вниз по течії. Буквально з перших закидів Льоша заробляє декілька покльовок на жука. Це добряче піднімає настрій, так-як погода перед виїздом не радувала і більш-менш спрогнозувати, як проходитиме рибалка, було складно.
Після декількох невдалих підсікань, Льоша все ж таки бере першого головника, маленького але такого жаданого.
В мене глушняк, тому що через зайнятість на роботі не було часу в'язати жуків і я пробував полоскати запрезентованого другом, але в ньому був один маленький нюанс, який зіграв роль. У жука був червоний звдок. Аналізуючи риболовлю, зрозуміли що будь-яка муха, що мала червоний елемент в оснащенні абсолютно ігнорувалась, і в спінінгістів склалась аналогічна ситуація, блешні з червоними мухами на трійнику не привертали уваги лобастого.
А тим часом колега змінив місце, пішов нижче по течії. Незабаром я біг по берегу, щоб сфотати вже більшечкого головника

спрацював той самий жучара на який було піймано всіх попередніх головнят, ну це між тим першим і цим більшеньким :-)
Згодом я змінив позицію, ставши ще нижче від напарника, і почав облов прибережної смуги, яка включала сам уріз води і ближніх метрів 4-5, жук зажбурювався проти течії і сплавлявся, подавали з ляпом, хоча особливих переваг не виявили, покльовки і виходи траплялись як при ляпанні так і при простому сплаві, але сплавляти потрібно було не мало. Я причаївся за кущиком викінвув більш ніж 9 метрів шнура, ляпнув, сплавив вздовж берега, і тільки коли жук проплив повз мене і я надумав перекидати, трапився чудовий вихід і внятна клювака

В окулярах, на відстані близько 5 метрів від бережка покльовка спостерігалась просто ульотно, голавчик вискочив з глибини, різко, з розворотом і характерним бульком взяв жучару і юркнув вниз, але тут його чекала халепа, трішки повпиравшись і декілька разів пірнувши в траву, він був доставлений на берег, сфотканий і втоплений в рідній ріці. Емоції переповняли мене, ще хвилин 7, що стало причиною провтику другої покльовки, яка трапилась буквально через проводку, на цей раз атака відбулась на перших сантиметрах. Хлюп, проплив, кілька стріпів для підбору шнура і БУБУМ, а я під враженням від попереднього :ps_ih: і на повному втику....
....підсік, але занадто пізно.
Активність риби спостерігалась весь ранок і аж до 11 години, потім поволі почала згасати.
Доречі один, не слабий чувак, який живе біля коряжки, яка лежить, за серединою річки, ближче до протилежного берега, вискочив за пташкою, що пролітала низько над водою, їй пощастило з реакцією, бо могли і з'їсти, я встиг побачити пів корпуса того кабанчика, скільки в ньому ваги я навіть уявити не можу :sh_ok:
Загалом Льоша піймав десь біля п'яти, одна покльовка нормального дорослого лобастика, якого він не зміг підняти і серйозний бульк на імітацію подьонки з крильцями, у мене один взятий, один - мимо і одна уклєйка (в перерві між жуками трішки полоскав сухаря)
Виїзд вдався, для себе зрозумів не мало потрібного. З нетерпінням чекаю наступних вихідних!

[Аватар користувача
tohin]


Коментарі