Шпанів, 30.08.2012

Місце риболовлі: Шпанів, ставок

Початок риболовлі: серп. 30, 2012 06:15

Кінець риболовлі: серп. 30, 2012 09:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий0.6002Мастирка

Компаньйони: відсутні.
Погода: ясний день, доволі не холодно, температура зранку +18. Вітер відсутній. Тиск пригав, але на момент рибалки помаленьку зростав до 998 мПа.
Рівень води: трішки вищий за норму, сантиметри на 3-4 вищий.
Час ловлі: з 06:15 до 09:00.
Місце: біля стоку на дамбі.
Зловлено: два карасі й одна маленька краснопірка.
Наживка: мастирка, хробак.
Прикормка: власного виробництва з додаванням макухи і антрактанту від Trapper Lin-Karas.
Снасті: вудки.

На самий кінець літа встановилась гарна спокійна й тепла погода. Пора знову спробувати рибалку в Шпанові 🙂

Приїхав на місце, а все в тумані. Пробую свої старе місце — все одне встелене ковдрою водоростів. Ее ні, тут рибу донну буде важкуватто спіймати. Змінюю вперше за літо місце лову. Перемістився по діагоналі на дамбу. Там обрав собі гарненьке віконце посеред водоростей. Точніше два віка: одне трохи глибше, інше мілкіше.

Закинув хробака, й мастирку. Дві вудки за одну насадку й дві на іншу. Підготував прикормку, прикормив 3/4 запасу. І став чекати…

Десь о сьомій тридцять прийшов місцевий пацан, перевірив дві донки з хробаком. На одній дістав канадського сомика. Підійшов до мене, ми трохи поговорили про рибалку, про те, як тут його дядько щодня ловиться рибу під вербою (я теж там раніше ловив). Малий сказав, що дядько ходить то щодня, але риба клює рідко. Максимум за ранок — це два карасі, линки на відміну від минулого року попадаються чомусь дуже рідко.

І тут він мені кричить, що клює!! Я дивлюсь, а поплавець моєї самої потужної вудки почав підстрибувати на місці, але ніяк не хотів повністю виставлятись чи лягати. Просто вистрибував. Я почекай півхвилинни, і його впевнено повело. Підсікаю і гарнесенький карась починає впиратись всією силою! Взяв він на хробака. Красунчик.

Хлопець покрутився ще трохи біля мене та й поїхав на своєму велосепеді кудись по своїм справам. Пізніше він приїхав зі своїми товаришами рибалити. Я ж перезакинув всі вудки в одне вікно, те що глибше. Ще й докормив прикормкою, що залишилась. Бо з мілкого дістав лише одну малесеньку краснопірку, мабуть там все одну теж встелене ковдрою тонких нитчастих водоростей.

Я чекав покльовок ще до 08:45, і думав вже все збирати й їхати на роботу, аж тут покльовка на мастирку. Спрацювала моя шестиметрова махалка. Поплавка майже положило, і я витягнув з води ще одного карася, правда меншого за розміром.

На цій радісній ноті, я ще почекав кльову з півгодини і так нічого й не дочекавшись поїхав на роботу. Спочатку додому 🙂


Коментарі