Прилбичі, 18-21.05.2015

Місце риболовлі: Прилбичі

Початок риболовлі: трав. 18, 2015 00:00

Кінець риболовлі: трав. 21, 2015 00:00

Тип риболовлі: Карпфішинг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп
Короп дзеркальний
Короп голий

Сесія 18-21 травня 2015р. Прилбичі
Ота довгождана сесія була запланована на чотири доби, дві доби чергую і дві рибалю своїх трофеїв. Але вдалося поєднати потрібне з приємним. Охорона поставила нас на 2 сектор. Кажуть, там живуть великі риби :smilefish: .
Приїхавши на сектор 2, зустріли явно задоволених чергових, які в той момент тягнули файну рибу, десь на 15 кіло. Розповіли нам, що чергування відбули спокійно, та ще й відловились – 14 риб в заліку. Це додало нам приємного передчуття перед риболовлею, і ми вирішили зупинитись тут на всі 4 доби. Друзі зайняли третій сектор, а я другий.
Коротко про чергування. В мене також воно пройшло спокійно. Вночі браків не бачив, а вдень тільки місцевий ловив карася в недозволеному місці. Але так, як він був інвалід, з милицею і протезами в ногах, то охорона не заперечувала. Казав мені , що якщо йдеш в зяті в Прилбичі, то теща дарить закордонний паспорт і в”йо на заробітки в Польщу :prapor: . Ще зустрів місцевого діда, який косив траву для худоби…..Питає мене
- Шо сє курва, палатки маєте?
- Ну да;
- І спите в них?- питає;
- Ага- кажу(Нє, баб вожу- думаю собі,)
- І яких ловите, на скіки кіло?
- Ну більше 10;
- Ого, тото й жарити можна….каже, прицмакуючи, дід… :wall: .
А так все було спокійно, напевне браки були на заробітках, і будуть більш активні на вихідних.
Про ловлю риби)) Попередні чергові розповіли, що ловили риб з двох точок – на 70 і 108 метрах. Але точку на 70 м., вирішив не використовувати. Друзі, які зайняли сусідній сектор, мені б її перекрили. Кормився самокатами з бустером-шовковиця. Минулого року в ту саму пору цей запах файно їхав. Але це й раз він нас підвів, повний нуль. Одну з точок почав кормити пелетом і самокатами, залитими лососевим маслом. На насадку соурс 18 мм. Почалися паровози. Файно було..
На початок третьої доби стало дуже похмуро, віщувало про дощ. Ми швидко зібрали речі, щоб не намокли. Але почався шторм, з рясним дощем і громом. Вітер підривав палатку, яка норовила злетіти зі всім моїм добром. Будучи в палатці, ставши в позу зірки, вперся руками і головою в бік палатки, зрозумів - зірка не допомагає. Вибігаю з того майже парашута, хватаюсь за раму палатки, надіючись, що моя вага її втримає…злива файно затікає мені в чоботи, і так півгодини….от вже нарешті почало трохи стихати….і чую паровоз, але ж буря….підняти палку- грім в труси. Тарас кричить з далеку – тягни. Підсікаю і навприсядки, палку боком і тягну…..адреналін пре через штани, паровоз спинити не можу, жилка 0.26 ….екстрім ще той….потрохи, потрохи…..і новий трофей – 15.700 на маті.
За оту сесію два рази бив свій рекорд з трофеями. А загалом 15 риб в заліку, і майже всі трофеї за 10 кг. Файно було. Четверту добу ми вирішили не ловити, портилась погода. Вже по дорозі додому нас зустрів град, який змусив всіх на трасі звертати під дерева, щоб не вибило лобове скло.
Ну і кілька фото:

[Римарчук Андрій]


Коментарі