Сесія 24-26.05.14

Місце риболовлі: Прилбичі

Початок риболовлі: трав. 26, 2014 00:00

Кінець риболовлі: трав. 24, 2014 00:00

Тип риболовлі: Карпфішинг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп
Короп дзеркальний

Виїзд на риболовлю був запланований за два тижні. Хоча спочатку сесія мала бути в Миклашеві, але за порадою РКК, була перенесена на Прилбичі, за що їм велике дякую. Компанія була з п’яти чол. на три сектори (16,17,18).
Зібравши купу речей і обладнання, виїхали за своїми трофеями. :fishing:
Zoom in (real dimensions: 800 x 450)Зображення

Прибувши десь біля середини дня на замовленні сектори, насамперед здивувало сміття з бутилок, кульків, яке залишають після себе місцеві фідерасти…ой …фідерісти-карасятники. Серед того хламу був знайдений бульбулятор для куріння трави. Оце напевне курнув і карась карпом видається….)))). От і розбивку табору ми почали з зачистки території .
Двоє карпоманів з нашої компанії прибули на добу раніше, і вже мали непогані успіхи, дев’ятка в карповому мішку чекала фотосесії. От тільки їхні успіхи того дня не давали мені швиденько розкластися, тільки-но щось почну монтувати….і писк тих пролоджиків (сигналки), і «Андрюха….ку…ку»……і так з десять разів…..я маркерусь, а вони тянуть…..я кормлюсь, а вони тянуть…знущались, як могли)))…кажуть їхало на шовковицю, печінку і «2012».
Зображення
Того вечора радий був познайомитись з Ігорем (Уж), який дав нам багато корисних порад, особливо по техніці закидання. Дякую за це. І ще забув його привітати з перемогою на ЧУ по карпфішингу. Отож вітаю і зичу перемогти вам в Італії на світових змаганнях.
Але того вечора в мене і двох моїх колег з Радивилова був повний нуль. Вечором до на нас завітав Дмитро Таргонський, який вніс корективи в наші методи лову, поділився своїми секретними насадками і прикормами. Перший результат був вночі, хороший паровоз, але схід біля самого берега (((( Але над ранок…ех…….12.1 кг. на маті. Отак либився (як на фото), я тільки на своєму весіллі)))) - мій трофей. І того дня нас понесло….. п’ятірки, сімки, дев’ятки, голі і лускаті, і вдень і вночі, і спати нема коли)))) ….гарно було. І водойма гарна. Всі отримали свої трофеї, все заплановане вдалося.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Останні дві риби було зловлено майже одночасно, я ледь встигав з підсакою бігати :dribble:
Зображення
Зображення
Від імені карпоманів Радивилова дякую Саші (Вдала рибалка) і Тарасові Ганіткевичу за замовлення секторів і поруці за нас, що рибу додому не тягнем))), та за корисні поради, дякую Дмитру Таргонському за хороший досвід, допомогу і настанови, і за дві спайки пива ))))), дякую компаньйонам Дмитру і Богдану за хорошу компанію, і за те, що перекрили нам рибу на першу добу)))) :men:
РКК рулить!
Пи.Си. Зі слів моєї дружини на другий ранок – перша ніч вдома після рибалки,всі спимо, донька (1.5 року) через сон плаче, я як завжди, забираю її до нас на наше ліжко, ложу її біля дружини ї фраза – «Я ще піду, вудки перекину а то заплутались» - впав на подушку і заснув….в дружини очі круглі.

[Римарчук Андрій]


Коментарі