Хотинь, 27.07.2012

Місце риболовлі: Хотин, кар'єри

Початок риболовлі: лип. 27, 2012 07:30

Кінець риболовлі: лип. 27, 2012 11:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Червонопірка0.0351Хробак
Лящ0.2001Хробак
Окунь0.0251ХробакКомпаньйони: відсутні.
Погода: тиск різко виріс зранку, небо чисте, вітер відсутній, дуже жарко(+33).
Рівень води: в нормі
Час ловлі: з 7:30 до 11:00.
Місце: останній кар’єр.
Зловлено: краснопірка, підлящик грам 200, підлящик-лаврушка, окунець.
Наживка: хробак.
Прикормка: салапінська каша + пшениця, FD карп XXL.
Снасті: вудки, донка.

У мене залишалось дуже багато прикормки й наживок з попередньої рибалки в Бочаниці, тому щоб це добро не пропадало я вирішив прямо на наступний день поїхати кудись на рибалку.

Місце я обрав нове для себе й безкоштовне – це затоплені кар’єри поблизу села Хотинь. Якщо там ще щось лишилось після періодичних утюжень електровудкою і ставлення сіток, я хотів би це зловити. Ці водойми сполученні з річкою Горинь, тому туди _має_ заходити риба.

Маршрутка виїхала з Ж/Д вокзалу о 06:20, за сорок хвилин вже в Хотині і ще всього лише 30 хвилин і я на місці. Відразу закинув вудки, одну прикормив однією прикомкою(карповою), іншу салапінкою, третю лишив не прикормленою.

Через декілька хвилин хробаком на вудці, де прикормлено Карп XXL + атрактант Lin-Karas від Trapper починає клювати. Легенько притопить поплавця й відпустить. Притопить і кине. І так хвилин з 10. Моє серце вже завмерло, думав линок. Але ця покльовка не закінчилась нічим.

Зате на донку, на хробака клюнув підлящик. Оскільки він був не великого розміру я його навіть не виймав з води на берег (бо там був складний берег і треба був підсак), тому я спокійно дав йому зійти. Після цього на донку покльовок більше не було, а спутнік нічого не смоктало. На вудки були рідкі покльовки якоїсь дрібноти, декількох рибок я зміг засікти. Лише окунець клюнув впевнено.

Крім мене сюди в маршрутці приїхав ще один дідусь-рибалка, так він взагалі не бачив жодної покльовки. Десь об одинадцятій я почав збиратись і весь мокрий від спеки як плющ дістався до маршрутки на 12:30.


Коментарі