Берестовець, 02.06.2013

Місце риболовлі: Берестовець

Початок риболовлі: черв. 02, 2013 05:00

Кінець риболовлі: черв. 02, 2013 13:00

Тип риболовлі: Поплавок, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястийМастирка, Хробак

02.06.2013 довелось мені побувати в селі Берестовець, Костопільського району. Обставини склались так, що у мене є начальство, яке теж любить відпочити на лоні природи та половити рибку, от і довелось мені в неділю прокидатись о 2-ій ночі,
ЗображенняЗображення
а я ж не випускник :prapor:
Не я один не спав:
ЗображенняЗображення
Доїзд: Їдемо у напрямку Костополя, не доїжджаючи повороту на об'їзну, повертаємо ліворуч з траси відразу за кемпінгом. Тут дорога хороша, асфальтно-бруківочна, проте є пару підступних колдобин, не летимо!!! Їдемо цією дорогою порядку 10-12 км. і бачимо ліворуч ставочок

ЗображенняЗображення
Умови ловлі: на ставку є будка сторожа
ЗображенняЗображення
але в ній нікого немає, сторож приїздить на мопеді і збирає по 50 грн., не показує документів і не дає квитків, але поводиться впевнено і доброзичливо відповідає на всі питання, тому я не задумуючись "відстігнув" :cry_ing:
Місць для риболовлі недуже багато, став по периметру поріс верболозом, тому я і мої напарники для себе місця розчищали, хоча, ми були в неділю, можливо в будень із пресингом легше. Дно не рівномірне, мулисте, крейдяне, вистелене щебенем, гіляками, травою, кропивкою, осокою, і ще чорт знає чим, знаю, бо двічі лазив купатись, море спадів і підйомів, глибини в деяких місцях більше 3 метрів.
Іхтіофауна: Я особисто ловив карася, плітку та окуня, точно є короп, але за словами сторожа не дуже багато, на осінь планують запускати ще. Основна риба звичайно карась. Гарний поліський карась:
ЗображенняЗображення
Клює він тут на все і на поплавок і на фідер. З насадок у мене найкраще працювали мастирка та хробак, у моїх колег хробак та опариш.
А це моя подружка, чи вона була в анабіозі від перепаду тиску, чи просто дуже я їй сподобався, проте сиділа нерухомо протягом 2-ох годин:
ЗображенняЗображення
Живе на ставу також красень лебідь, ну дуже здоровий:
ЗображенняЗображення
Знайшов я там і одну бесідку, правда в самому кінці ставу:
ЗображенняЗображення
Тепер про негатив: 1.Там просто :sparta: скільки комарів, ніякі спреї не допомагали, вони просто заліплювали очі.
2. Велика кількість місцевих "рибаків", які ведуть себе не зовсім коректно, мало того що вони займають місця яких і так мало, так ще й репетують на весь став, типу: "Петре, а в тебе клює?", а Петро кричить у відповідь, і так цілий день, я так зрозумів, що рибалять вони нахаляву.
Зображення
Вім НХНЧ! :za_da_va_la:

[kamennieshipy100]


Коментарі