Трофейна Грушвиця

Місце риболовлі: Грушвиця

Початок риболовлі: квіт. 16, 2011 17:00

Кінець риболовлі: квіт. 18, 2011 15:00

Тип риболовлі: Карпфішинг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп

З чого почати...
Попередньо домовилися виїхати на риболовлю: Тарас, Николай та "Лукас"(Віталій ну і я). "Скольмакс" по дорозі з Прилбич на Рівне теж вирішують зробити десантну висадку Юри на Грушвицю і в годині десятій вечора приїхав Саша з командою :D (Вдала рибалка).
Розмістилися таким чином:
7ий сектор - Скольмакс
6ий сектор - Тарас
5ий сектор - Николай
4ий сектор - Лукас
3ий сектор - Вдала рибалка
Наша головна ціль - подивитися чи буде клювання при щільному пресингу, умови наближені до змагань :P
І ціль нашої команди - чи працюватимуть самокати.
Ми на водоймі близько 17:00, від машини до сектора потрібно трохи пройти :evil: і розпочалося тягання речей. За час нашого носіння в Тараса вже два коропці. ;)
Маркер в руки і давай шукати щось цікаве...цікавого мало, вирішую зупинитися на дистанції близько 100м. Знайшов перепад десь на 20 см. Закидаюсь, все кліпсую за допомогою гумок. І починаємо годування спомбом. Ось якраз тут, на мою думку і була допущена помилка. Потрібно було жбурнути шарів з 10ть. А спомбом полетіла пропарена конопля пелетс(крупна фракція) і бойли. Але ладно, Спортекс відпрацював на всі 100%, спомб вдало закріплений - залишився жити в мене в сумці. Ну все ніби правильно. Закидання - два прута полетіли з самокатами МУШЛЯ, а ще два з БАНАНОМ. 18:25 прути закинуті, облаштовуємо базу.... О 20:00 вирішили подивитися, що і як з пилюкою і зрозуміли, що можна спокійно закидатися на ніч. Далі вже була риба у Скольмакс, Тарас теж потихеньку підловлював, компанія супер настрій ще кращий. Приїхав Саша, повечеряли і баяньки.
Зранку беремо дві риби на МУШЛЮ, настрій ще більш чудовий і на два прути закидуємо комбінацію від Динаміта. До відїзду беремо ще дві риби, найкрупніша була біля 2кг.
Аналізуючи виїзд, відловилися всі чудово, але найкращі результати в нічних гостей - годувалися вони прикормочними шарами. А ось ловили на дрібні бойли, збрехати нехочу, але навіть 10мм. були присутні. І ось на цю дрібноту команда Вдала рибалка, впіймала декілька особин біля 4кг. та красеня на 7кг. Отаке...
Якщо брати у відсотковому співвідношенню клювань серед усіх команд то найбільше риби було впіймано на бойли ТМ "Трофей", орієнтовно 60-70% !
Ну і трішки фото

 


Коментарі