Корчин, 30.09.2012

Місце риболовлі: Корчин

Початок риболовлі: вер. 30, 2012 06:30

Кінець риболовлі: вер. 29, 2012 00:00

Тип риболовлі: Поплавок, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка

В суботу поступило запрошення від колеги відвідати Корчин та спробувати впіймати карпа. Він, знайомий, був там проїздом у четвер і на його очах рибалки витягували чималі трофеї коропів. Відтоді він тільки і думав, коли прийде неділя і він зможе сюди приїхати. …На щастя домашні клопоти на цей раз не стали мені на заваді риболовлі і в неділю о 6.30 годині ми вже були на водоймі. :ya_hoo_oo: Слід зазначити, що ціле направлено коропа я ніколи не ловив, тому відповідні снасті в мене відсутні. У зв’язку з цим, вирішив ловити двома фідерами., у яких також початківець. Знайомий, такий же спеціаліст в лову коропа як і я , теж ловив фідерами, але саму оснастку використовував карпову + елетронні сигналізатори... Ось із таким оснащенням, чималою кількістю гороху, інших прикормом та величезним бажанням впіймати мету нашого візиту ми приступили до ловлі :ti_pa: . Відмічу, що в активі рибалок, які залишали водойму вранці неподалік від нас, було два екземпляри вагою 5,5 і 7 кг, що не аби як вселяло надію на подальний розвиток подій.. Отже надувши човна, випливши на водойму та визначивши глубоміром (типу маркер) перспективне місце і, закормивши його, приступили до ловлі, закинувши п’ять фідерів….. Час йшов, сигналізатори мовчали.. В далині було видно спінінгістів, які ловили як з човна так і з берегу, тому я, від безділля, також оснастив спінінг і пішов ловити хижака. Неподалік нас був мілкий затон із великою кількістю перспективних місць для лову хижака, а саме щуки на яку я налаштувався. До обіду періодично йшов невеликий дощик, постійно дув вітер – чим не щуча погода. Походивши з півтори години і перепробувавши чималий арсенал приманок я так і нічого не впіймав, не рахуючи одного окунця.

Окуні періодично супроводжували приманку до самого берега не наважуючись її атакувати. Розмір приманки, орієнтований на щуку, а також металічний повідок, відлякували їх. В другій половині дня я ще намагався половити на мікроджиг спінінгом з тестом 5-25 гр, і навіть впіймав пару окунців, але мені це швидко набридло, не для цього сюди приїхав. Біля 14.00, не побачивши жодної покльовки, за рекомендацією співвласниками водойми ми перебазувались в інше місце. Погодні умови, тим часом змінилися. Виглянуло сонце, хоч вітер і не вщух. Крім цього, на водоймі подекуди спостерігалися сплески чималої риби. Разом з тим, у інших карпятників також було не густо. За інформацією від сторожів у однієї команди в активі був один карп (4,5 кг) у іншої 3 рибини невеликої ваги. Всі ловили так як і ми на горох. Врешті решт, практично в кінці риболовлі, для того щоб реабілітуватись в очах дружини я вирішив наловити хоча б плотви для смаження. Взяв 4-х метрову болонку і пішов в затон де кидав спінінгом. Там вітер був не такий сильний, а головне було видно активність плотви у верхніх шарах води. Кинувши у воду пару шарів прикорми, закинув вудку. Плотва відізвалась доволі швидко і хоч основна маса рибин були не великі, проте кльов був азартний. Чергова покльовка принесла мені конусного карася (990 гр.), а через 10 хвилин в садку опинився його менший брат вагою біля 400 грам. На жаль, риболовлю прийшлося закінчувати, а так ще хотілося поборотися з карасями :ny_tik: . Думаю, що за день в цьому місці можна було добре відловитися чималими екземплярами останнього, а може ще і карпик влетів би..... В колеги за цей час не було жодної покльовки.
Тепер трохи про саму водойму. Вартість риболовлі 200 грн. Норма вилову – не більше 10кг. При цьому дозволено ловити не більше п’ятьма снастями одночасно. Якщо ж ловити в ночі, то 250 грн. Ми заплатили 200 грн. за двох і ловили 5-ма фідерами. Але були нюанси з охороною, яка обілечує рибалок і періодично перевіряє їх щоб не було перелову риби. Коли я кидав спінінгом, то охоронці настійливо рекомендували моєму товаришу вийняти із води одного фідера, щоб не було перебільшення дозволеної кількості снастей. Ось такі справи. Всім НХНЛ.

[Рома]


Коментарі