Шпанів, 03.07.2012

Місце риболовлі: Шпанів, ставок

Початок риболовлі: лип. 03, 2012 05:30

Кінець риболовлі: лип. 03, 2012 09:15

Тип риболовлі: Поплавок, Пружини-смоктухи

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Червонопірка0.2505Компаньйони: відсутні.
Погода: безхмарне небо, дуже спекотний день, тиск спочатку скачками ліз у верх, а потім раптово впав о сьомій ранку з 999 до 993 гПа.
Рівень води: високий, але нижчий на 5-8 сантиметрів за вчорашній!
Час ловлі: з 5:30 до 9:15.
Місце: біля стоку.
Зловлено: 5 краснопірок.
Наживка: мастирка.
Прикормка: макуха, але сильно прикормлював вчора.
Снасті: вудки, 3 спутніки.

У мене залишилось чимало перловки, гороху, кукурудзи і салапанської каші з минулої рибалки. Тому вирішив закормити цим добром своє місце в Шпанові, і спробувати щось вполювати. Закормив в понеділок зранку, а рибалив в вівторок. Ще крім цього всього кидав макуху. Якщо коротко, то це нічого не дало.

На вудки взагалі нічого не клювало, лише на опариша дрібна краснопірка. Я пробував кидати в різні точки, на різну відстань – глухо. Лише під самий кінець рибалки щось почало дьоргати. Але я ніяк не міг підсікнути, хоча поплавця добряче виставляло. Я перезакидував разів сім, міняючи кількість мастирки на гачку. Зловити ту рибу стало для мене ділом честі 🙂 Нарешті це мені вдалось – то виявилась краснопіра.

На спутніки були покльовки впродовж всієї рибалки, але на превиликий жаль я не зміг засікти жодної риби! Яка прикристь 🙁

Спілкувався з місцевим рибалкою, його власний рекорд поставлений минулого року – лин на 1.2 кілограми!! А сусід взяв красавчика в позаминулому році на 2.4! Неймовірно, я свого теж доб’юсь.

Коли я вчора тут прикормлював, то звернув увагу на височенний рівень води, майде повінця, а сьогодні її було трішки менше – хтось забрав одну дошку з труби.. Мабуть це й була причина моєї невдачі. Якби там не було, не відступати, не здаватись!


Коментарі