Шпанів, 22.06.2012

Місце риболовлі: Шпанів, ставок

Початок риболовлі: черв. 22, 2012 05:30

Кінець риболовлі: черв. 22, 2012 08:15

Тип риболовлі: Поплавок, Пружини-смоктухи

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп1.00010Мастирка
Компаньйони: відсутні.
Погода: з самого ранку сильний захіний вітер, пройшов чорний фронт хмар, далі спекотний день, без хмар. Тиск доволі сильно зростав до 990 мегапаскаль. Вітер з західного поступово перетворився на північний.
Час ловлі: з 5:30 до 8:50.
Місце: біля стоку.
Зловлено: 10 карпиків, чотири з яких були грам по 200, інші менші.
Наживка: мастирка.
Прикормка: макуха + хліб. Також додав туди гороху і кукурудзи сирих.
Снасті: вудки, 2 спутніки.

Оскільки в четвер вночі раптово сталась гроза з гром, блискавками і неслабеньким таким дощиком, то рибалку довелось відкласти на наступний день, тобто на сьогоднішню п’ятницю.

Коли їхав на велосипеді, то почало сходити сонечко, небо було чисте й спокійне. Але коли прибув на місце, то побачив, що з заходу суне чорна стіна хмар. Вітер посилився, навіть накрапав якийсь малесенький дощик, але все минулось. Як тільки ця негода пройшла – відразу почались покльовки!

Першим спрацювала донна снасть, пружинка з забитою в неї мастиркою. Сигналізатор так підскочив до вудилища й почав по ньому бити, що я аж оцепенів 🙂 Яке ж було моє задоволення тягнути упористу рибку з цієї водойми! Це виявився лускатий карпик.

Відразу за ним клюнуло на вудку – дзеркальний коропець. Я його гарненько пофоткав і відразу ж відпустив назад у водойму, зважаючи на розмір. Це побачив місцевий житель, підійшов до мене і ми розговорились. Він сказав, що поважає таких рибалок, які думають про завтрашній день. А от в неділю на цьому ставку рибалив якийсь дідуган, що набив садок такими от карпики в перемішку з карасями, то місцеві просто взяли силоміць дістали садка і випустили всю рибку. Це й же рибалка розповів мені, що запущено було 120 кг коропчиків і 400 кілограм карасів. Декілька тижнів назад місцеві побачили, що хтось зумів поставити сітку, то відразу її вийняли і пошматували. Вся вона було в линках, більше 80 штук! І жодного карася.
Ще він мені розказав, що виходить сюди рибалити щотижня, і постійно з нулем в цьому році. І лише тиждень назад удача посміхнулась йому і він взяв три лина по півкіло і бльше та одного карася. Всі линки були з ікрою. Мужик побажав мені щастя та й пішов собі.

А у мене клювало, то на вудку, то на донки. Причому на спутніки карпики ловили значно більшого розміру ніж на вудочки. Одного я навіть не зміг витягнути – зірвався. Також один карпик зірвався і на вудочці

Але без пару хвилин восьмої хтось взяв і вимкнув кльов. Всі покльовки припинились. Можливо виною цьому став вітер, що змінив свій напрям з західного на північний, незнаю.
Я ще посидів з годинку і почав збиратись додому.

Нарешті це місце почало по-троху розкльовуватись.


Коментарі