Шпанів, 19.06.2012

Місце риболовлі: Шпанів, ставок

Початок риболовлі: черв. 19, 2012 05:15

Кінець риболовлі: черв. 19, 2012 08:50

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп0.3003Мастирка
Компаньйони: відсутні.
Погода: теплий ранок і спекотний майже безвітряний день, без хмар.
Час ловлі: з 5:15 до 8:50.
Місце: біля стоку.
Зловлено: трьох невеличких карпенят.
Наживка: мастирка. Пробував і хробака – ігнор.
Прикормка: макуха + трішки фішки золотої.
Снасті: вудки, закинув безрезультатно одного спутніка.

Знову перед роботою вирушив велосипедом до найблищого села Шпанів на рибалку.

Погода стабільна, літня. Ніяких різких змін, все мало бути добре. Нагадаю, що в цьому році я ще жодного клювання тут не бачив. Я вже навіть і не писав на блог про дві останні рибалки 07 і 12 червня, бо взагалі не було про, що й писати 🙂

Якось так склалось, що тієї ночі перед риболовлею я взагалі не спав. Дочекавшись четвертої двадцять, сідлаю свого залізного коня і гайда до пригод. На вулиці сіро, Північний весь спить. Як не дивно, але соловейчики тьохкають 🙂

Приїхав на місце, краса неймовірна. Багато роси і туман на рікою, відповідно буде жаркий день. Закормлююсь і закидуюсь.
На водоймі то тут, то там йдуть круги від риби. Постійно видно бульбашкі, які вспливають з дна. Але покльовок, як завжи, нема. Минає годинка і вже бульбашки частіше появляються і біля моїх поплавців. Один місцевий ловив на другій кладці, але мабуть через відсутність кльову кинув це діло. Ще один рибалка приїхав на білому жигулі і закинувся спутніками на протележному березі. Я підійшов поговорити з ним. Він мені повідав наступне: в минулому році у нього ніяк не виходило тут половити, зате два роки назад ловились дуже великі карасі. Кілограмові і більше! Його особистий рекорд карась на 1.8 кілограми, все спутніками на мастирку. В цьому році він тут перший раз.. Забігаючи на перед скажу, що за весь ранок він бачив одну недопокльовку.

Час спливав, сончко почало сліпити в очі і випромінювати літнє тепло. Я поснідав.
Приблизно о восьмій годині серце у мене завмерло: поплавець почав легесенько плисти в сторну! Я зробив паузу в півтори секунди, щоб точно переконатись, що це “повело” і зробив підсічку. Мимо. Яка досада! Нічого не засіклось..
Через декілька хвилин я знову побачив торкання до насадка: поплавок легесенько на мить притопився і став як був. Я ще почекав хвилин з 5-8 і перезакинув снасть, замінивши гачок №14 на №12.

Знову клювання (виклало поплавця), на цей раз на шестиметрову махалку, і я діставю з води малого карпика. Коротка фотосесія і він відпускається підростати 🙂 Ну нарешті я хоч щось зловив на цій водоймі!
Після цього спостерігаю знову торкання до наживки. Вичікую, перезакидаю вудку. Знову торкання, вичікую. Перезакидання. Впевнено повело поплавка. Виважую ще одного схожого карпика. Клюнув на вудку з десятим номером гачка і повідцем 0.2 🙂
Через не великий проміжок часу отримую останнє вже клювання на цю ж вудку і з води показується маленький дзеркальний карпик.

Сонце вже почало нормально так жарити, я все більше і більше хотів спати (безсонна ніч давалася в знаки). Швиденько зібрався, дістав пустив спутнік, на який ніразу так ніщо і не стукулу і поїхав додому.

Після шести безкльовних рибалок тут – це вже щось.


Коментарі