Рибальська парасоля Preston Space Maker Flat Back Brolly
Огляди

На новий 2018 рік оновив свій рибальський скарб парасолькою Preston Space Maker Flat Back Brolly. Хочу поділитись своїми враженнями.

Найперше, для чого ця штука мені потрібна - це створення тіні в спекотні дні, щоб можна було без страху за здоров'я з комфортом слідкувати за фідерами на березі відкритої водойми.

Насправді спеціалізованих зонтів на ринку вистачає, той же Престон чи Корум має кілька різних виробів. В кінці-кінців можна використовувати саму простеньку пляжну парасольку, втикнену у землю. Я ж взяв найстаріше модель в лінійці. Вона відрізняється тим, що її можна ставити дуже близько до стільця чи платформи і нахилити лише голову. Це дозволить робити закиди майже не вставаючи з положення сидячи. Крім того, великий карниз попереду по ідеї має захищати ноги краще від дощу.

Коли я вперше розчепірив цей спейс-мейкер, то був дійсно вражений розмірами. Воно просто зайняло в ширину майже всю кімнату :)

Крім самої парасолі в комплекті були ще й кілочки, якими можна мертво закріпити ще в трьох місцях спиці до землі. В такому вигляді не має бути страшним жоден вітер.

Корпус зроблено не з металу, а з якогось пластику. Всі деталі виглядають доволі потужними та надійними. Нічого не коливається і не стукається, люфтів немає (поки що).

В майбутньому сподіваюсь додати до обвісу тримач для цієї парасолі, обов'язково з двома точками кріплення.

Коментарі