озеро Радута

Площа водойми: 450.0 Га
Середня глибина: 4.0 м
Максимальна глибина: 10.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 700грн
Ціна за світлу пору доби: 700грн
Примітка по оплаті: 20 євро на добу
Умови для відпочинку: На березі водойми є готель зі всіма зручностями
Особливості:
Оновлено: 13 Березня 2018

Розмір озера: 450 гектар, дуже неправильна форма.

Характер дна: різноманітне, є дуже закоряжені ділянки.

Глибина: до десяти метрів.

Рослинність водойми: береги різні, в основному голі, але є й ділянки з деревами.

Наявність місць лову: на водоймі є 45 секторів.

Риболовецький пресинг: значний.

Риба: У водоймі водиться короп, судак, сом, окунь, великі чорні та білі амури. Також особливі величезні осетрові!

Рекомендовані наживки: бойли.

Умови риболовлі: 20 євро за день, на місці можна брати на прокат човни й намети за окрему плату. Варто відзначити, що ловля осетра вартує 300 євро в день, за три піймані риби і господарі гарантують, що ви його піймаєте, в іншому випадку повертають гроші.

Проїзд: чудовий у будь-яку погоду.

Контакти: 
Sarulesti, Jud.Calarasi, Muntenia, România

Phone:
+40 761 757 843

Email:
info@radutalake.ro

Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: 

https://www.facebook.com/radutalake/ 

http://www.radutalake.ro/ 

http://www.sportfishing.ua/communities/raduta.html 

http://carpfishing-media.com/2017/02/10/raduta-rumyniya/

Загальна інформація:

Знамените та одне з найскладніших у світі, Румунське озеро, Мекка світових чемпіонів з карпфішінгу. Величезна за своїми масштабами (понад 450 га) і неймовірне за складністю. По суті озеро представляє собою затоплену долину з деревами та іншим сміттям, де охоче ховаються гігантські коропи.

Радута для рибалок взагалі мега цікава і велика водойма - підводні колишні села, є сектори де прямо на дах будинків закидують оснастки, є такі де цвинтар затоплений, кілька різних дамб. Сектори ловлі, на яких можна рибалити кожен раз на іншому і риболовля буде зовсім іншою. А риби, як там риби живуть!!

У 80-ті роки комуністичний диктатор Микола Чаушеску в спробі створити канал «Дунай-Бухарест» (корабельний шлях до Чорного моря з Дунаю) затопив цілу долину. Жителям було дано всього лише 72 години для того, щоб покинути свої помешкання... Дно сучасної Радути (тоді ще озера Сарулесті) - це затоплена частина декількох сіл, доріг, плодових садів, виноградників, декількох річечок, ярів і навіть кладовища. У 1989 році цей проект був закритий, тому що виявилося неможливим підтримувати постійний рівень води для переміщення човнів. 

Однак затоплені площі, що мали безліч равликів та колоній мушель (частина риболовецьких господарств) створили ідеальні умови для росту й існування коропа, а природні укриття давали йому можливість виростати до величезних розмірів.

В 1990 році Роберт Радута орендував водойму, побудував на ньому власний будинок і зайнявся риборозведенням.

Інформація про великій рибі початку залучати багатьох карпятников (серед них Френк Уорвік і Юрген Беккер) .В травні 1998 р рибалка з Австрії Christian Baldemeyer зловив тодішній світовий рекорд - дзеркального коропа вагою 37 кг 300 г. 

У 2001 році редактор журналу CarpWorld Тім Пейслі зловив найбільшого з виловлених на озері лускатих коропів - вагою 34 кг 500 г.

У 2002 році трапився великий замор, але поступово популяція великої риби відновлюється.

Дозволена ловля на 4 вудилища за принципом «зловив-відпусти». Волосінь повинна бути не тонше 0,35 мм. Волосяна оснащення з одним гачком. Зберігання коропа в мішку дозволено тільки з дозволу адміністрації.

Тутешній короп любить крутитися біля підводних об'єктів, тому що це основне середовище проживання дрейсени - різновиди прісноводної мушель беззубки.


Коментарі