Техань
5.0(1)

Контакти: +380 (67) 490 74 94Микола Савич або Генадій
Площа водойми: 2.37 Га
Середня глибина: 1.5 м
Максимальна глибина: 1.8 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 350грн
Ціна за світлу пору доби: 300грн
Примітка по оплаті: Рибалка на мирну рибу - 300 грн./чол. (норма вилову 5 кг.), окрім карася на малих ставках. Рибалка на щуку - 350 грн./чол. (норма вилову 3 кг.) Рибалка на карася на малих ставках - 50 грн./чол. і 50 грн./кг. виловленої риби.
Умови для відпочинку: Для забезпечення комфорту гостей біля води, облаштовано будиночки з всім необхідним для зручного відпочинку, альтанки на воді та баню. Облаштовано дитячий майданчик. Забезпечують мангалом, дровами. На території облаштовано місця для паркування.
Особливості:
Оновлено: 22 Лютого 2018

Фермерське господарство "ТЕХАНЬ"  - комплекс складається з затишної садиби з дитячим майданчиком та трьох озер (великого, карасьового та копанки).
Біля води - будиночки з всім необхідним для зручного відпочинку, альтанки на воді.
Площа найбільшого озера – 2,37 га. На березі озера облаштовано альтанки та кладки для зручної риболовлі. Постійно проводиться зариблення водойми карасем, карпом, білим амуром, щукою, окунем, товстолобиком. Інколи потрапляються соми-старожили.
На «Карасьовому ставку» любителі поплавочної рибалки завжди зможуть перевірити своє вміння і вдачу у ловлі карася, лина і карпа.
Для найменших любителів риболовлі - копанка невеликих розмірів, де недосвідчені але майбутні рибалки зможуть відчути покльовки карася і навчитися бережного ставлення до неї.


Коментарі