Ворскла

Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Оновлено: 13 Лютого 2018

Ворскла — річка, що протікає Бєлгородською областю Російської Федерації, Сумською та Полтавською областями України. Ліва притока Дніпра.

Протяжність ріки — 464 км, на Полтавщині — 226 км, живлення змішане – дощове, снігове та грунтовими водами.

Течія спокійна, дно піщане, на розливах мулисте.

Флора та фауна 

По застарівшим даним, в річці водиться біля 50 видів риби. В реальності, звісно, набагато менше. Найбільш розповсюджені: щука, окунь, плотва, верховодка, головень, плоскирка, лящ, бичок, щиповка. На зарослих ділянках зустрічаються карась і лин, в глибоких закоряжених ямах тримаються сазани і соми, які часом досягають крупних розмірів.

В Ворсклі немало раків, що говорить про чистоту води.

Риболовля 

Риболовля на Ворсклі приваблює можливістю половити спінінгом щуку. Щука на Ворсклі вистачає, лиш бажано знати уловисті місця. Або їхати на риболовлю подалі за межі галасливого міста. Хоча навесні, коли не настав пляжний сезон і береги ще безлюдні, можна ловити і недалеко від

Любителям спокійної риболовлі на Ворсклі фідером чи поплавчаною вудкою, така можливість представляється у повному об'ємі. Ріка, завдяки спокійній течії та мулисто-піщаному дну, має багато хороших місць для такої риболовлі. В улов попадає плотва, лящ, карась і ще багато різних видів риб. 

Великі соми зустрічаються в основному в низах річки, де рівень води вище і зустрічаються ями.


Коментарі