Констянтівка 2

Контакти: +380 (99) 350 15 24Віктор Петрович або Саша+380 (99) 714 80 44перша Константівка
Площа водойми: 14.0 Га
Середня глибина: 4.0 м
Максимальна глибина: 6.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 200грн
Ціна за світлу пору доби: 200грн
Примітка по оплаті: Ціна сектору 200грн за добу або 20 грн за годину
Умови для відпочинку: На відміну від Констянтівки 1, друге озеро призначено не лише для риболовлі, але й для відмінного відпочинку. Є бесідки з мангалами біля сиж, і дві великі бесідки для великих компаній, свят на природі. Також є комфортні будиночки де можливо зупинитись  з сім'єю на декілька днів! Територія постійно підтримується в порядку, береги чисті, на всіх секторах присутні мішки для сміття.
Оновлено: 09 Січня 2018

Озеро Констянтівка 2 — це один з 3-х рибальських ставків,  що знаходиться в Зміївському районі, с. Коснтянтівка .

Перше та друге озеро належать одному й тому ж власнику.

Обидві водойми постійно зариблюються личинкою та мальком, водойми ніколи не спускались! Дно чисте, без коряг та сміття, глибина 3-6 метрів.

Адміністрація дозволяє загодовування з човна, і навіть надають човни для цього.

Ціна за риболовлю 200грн за добу або 20 грн за годину. Сюди входить: користування сижою, для загодівлі надають човен, використання мангалу + дають дрова, сектори лову обладнані бесідками. За цю ціну, рибалка має право використовувати 5 вудлищ (поплавок, дальник без різниці). Якщо вас приїхало на риболовлю двоє, чи троє, і у вас на всіх лише 5 вудлищ, то рибалка вам буде коштувати всі ті ж 200 грн. таким чином, ви платите лише за сектор ловлі і 5 вудилищ, а знаходитись в секторі ловлі, ви можете двоє, троє і т.д. 


Коментарі