Бобрівка

Контакти: +380 (50) 870 23 93+380 (99) 186 23 61Андрей
Площа водойми: 11.0 Га
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 200грн
Ціна за світлу пору доби: 150грн
Примітка по оплаті: світловий день - 150 грн, доба - 200 грн
Умови для відпочинку: Альтанка 100-150 грн, будиночок за добу - 150 грн
Особливості:
Оновлено: 03 Січня 2018

Бобрівка біля Харкова була однією з найперших водойм, де популяризувалась спортивна ловля коропа та білого амура. Риба тут вже добре привчена до харчування та вудіння на бойли. Ставок славиться тим, що попадаються крупні екземпляри.

Адміністрація слідкує за чистотою та порядком на ставку.

Ловля хижака заборонена весною та восени.

З точки зору під'їзду до водойми і місця розташування Бобрівка знаходиться на самій окружній. По відстані від Харкова Бобрівка - це один з найближче розташований до міста ставок. Як доїхати: з Північної Салтівки потрібно виїхати на окружну в сторону Липців, звернути праворуч, через 200 метрів повернути ліворуч без вказівників і їхати прямо між полями ~1.5 км.

Але в кожній діжці меду є свою ложка дьогтю – ця водойма знаходиться в населеному пункті зі всіма витікаючими наслідками... По одній з сторін става знаходяться високі паркани місцевих мешканців і тут же знаходиться літній пляж. Тобто в теплу погодку риболовля на Бобрівці перетворюється в філіал дискотеки та ресторану в одному флаконі, відповідно розраховувати на так очікувані та улюблені багатьма карпятниками спокій та тишу під мелодійні звуки співання пташечко і звуки живої природи не доводиться задовільнятися хриплою "рюмкою водкі на сталє" з динаміків якого авто з явно підсівшим акумуляторм і викрученою на максимум гучністю для кращої. Дуже часто доводиться чутності не тільки найближчим сусідами, але й всім хто знаходиться на ставку.

Пару слів про саму водойму. Вершина ставка знаходиться з однієї сторони в березовій рощі , що не може не радувати з точки зору комфорту перебування тут спекотний літній день як самого рибалку, так і всю компанію відпочиваючих з ним. Протилежний берег густо заріс комишем, що також не може не радувати – з однієї сторони на протилежному березі не буває рибалок - не підійдеш до води - а з другої сторони густо зарослий берег це завжди добре для самої риби. При переході в середню частину став розширяється і робиться характерний вигин – з цього місця починається і достатньо пристайна глибина і відносна ширина ставка. До самої дамби став звужується і переходить з однієї сторони в пляж та господарські споруди, а з другої в зону, що власне охороняється господярями.

https://www.ribalkaforum.com/threads/p-bobrovka.65/

http://www.carpfishing.biz.ua/vodoyomy-har-kova/bobrovka/

http://harp.valor.ua/bb/viewtopic.php?f=3&t=1140&start=225

https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=1671339


Коментарі