Камплиця

Площа водойми: 136.0 Га
Середня глибина: 1.5 м
Максимальна глибина: 6.0 м
Умови риболовлі: Невідомо
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 150грн
Ціна за світлу пору доби: 150грн
Примітка по оплаті: З берегу 150 грн; ловля з човна (лише хижак): одна людина 150 грн/добу, кожен наступний рибалка в човні +100 грн
Умови для відпочинку: на території водойми розташовані бесідки та дитячі майданчики для відпочинку всією сім'єю
Особливості:
Оновлено: 27 Грудня 2017

Водойма Камплиця (також це місце називають Задонецьке) по походженню колишній кар'єр — тому у великій кількості присутні дуже круті звали і різкі перепади глибин, а знайти плоску ділянку дна на водоймі Задонецьке, особливо на глибоководній його частині, дуже важко. 

Для рибалок Задонецьке це дуже цікаве місце з точки зору різноплановості глибини — в декількох метрах від сижі може знаходитись глибина більше трьох метрів і в цей же час на відстані більше тридцяти метрів від берегу Камплиця може похвастатись глибиною в шість метрів або ж мілиною в півтора метри.

 Проїзд: автомобілем просто Харків - Зміїв - Задонецьке. В кінці Задонецького, навпроти повороту в К. Хутора, є поворот ліворуч. Їхати ліворуч, вздовж села, за лісом, через 6-7 км на дорозі знаходиться шлагбаум.

Сама водойма ніби розділена косою на дві ділянки — та, що поближче до Сіверського Донця, менш глибока і на ній можна знайти плоске дно, а частина задонецької водойми, що повернути до села, являється більш глибоководною і з різко вираженими перепадами глибин, складним рельєфом і багатьма звалами як в сторону від берегу, так і в сторону до нього.

Любителям риболовлі на білу рибу, Задонецьке може запропонувати ціле мікросело з дерев'яних будиночків зі всіма зручностями, що дозволить комфортно влаштуватись на ночівлю.

Крім цього, на території водойми розташовані бесідки та дитячі майданчики для відпочинку всією сім'єю.


Коментарі