Губник

Контакти: +380 (98) 079 31 99адміністратор
Площа водойми: 5.0 Га
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Примітка по оплаті: Сама риболовля на річці Південний Буг безкоштовна
Особливості:
Оновлено: 17 Грудня 2017

Гостинна садиба «Родинне гніздо» в селі Губник - це прекрасна можливість відволіктися від міської метушні, роботи і повсякденних турбот. Свіже сільське повітря, мальовнича природа, смачна їжа, якісний сервіс - все це зробить Ваш відпочинок повноцінним і незабутнім. Наша база відпочинку розташувалась біля річки Південний Буг і знаменитого затопленого кар'єру. Садиба в селі Губник розрахована на 20-ть гостей.

Не дивуйтесь, якщо при першій зустрічі з селом Губник у вас запаморочиться голова віж краси й буйства фарб. До берегу Південного Бугу лише 200 м. Вода в цій місцевості чиста, як сльоза немовляти, так що на дні все видно. Це сприяє привабленню бажаючих скупатися в чистій воді зі всієї території нашої країни. Стоячи на березі чи знаходячись у воді, ви можете побачити те, що відбувається на глибині до 3 метрів. В Україні вкрай рідко можна знайти подібні місця, нетронуті прогресом. Спеціально для дітей тут передбачений маленький дитячий пляж з не великою глибиною і чистою водою. Для дорослих пропонується відмінний пляж зі всім необхідним для відпочинку.

На поромі або вплав можна перебратися на другий берег, пройти 500 м і перед вами затоплений кар'єр з голубою кришталевою водою, глибина якого 95 м, в якому водиться будь-яка риба, в тому числі й величезні соми. Це справжній рай для любителів підводного плавання. Для любителів активного відпочинку пропонуються походи в ліс, в якому можна назбирати багато грибів та ягід.

Точну інформацію дізнавайтесь за телефоном.

http://www.zeleniyturizm.com.ua/ua/gubnik/

http://nazarenko.org.ua/gubnik-kareryi/

https://www.facebook.com/pg/zeleniyturizmgubnik/posts/


Коментарі