Чарівні озера
3.0(2)

Площа водойми: 1.4 Га
Середня глибина: 1.4 м
Максимальна глибина: 1.8 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 40грн
Примітка по оплаті: 1 вудка, лише вдень - 40 грн. Вартість кожного кілограму риби понад 3 кг - 40 грн
Умови для відпочинку: На території комплексу розташовані тенісні корти, футбольний, волейбольний та дитячий майданчики, більярдний зал та сауни з басейном, кафе Доступні альтанки. Кількість номерів -27 Номери напівлюкс -2 Вартість проживання Номер двокімнатний (двомісний) - 500 грн./доба Номер напівлюкс двомісний - 850 грн./доба
Особливості:
Оновлено: 04 Грудня 2017

Каскад з п'яти невеличких ставочків, розташованих в живописному місці з великою кількістю туристів.

У галицькому Прикарпатті чимало живописних місць, створених природою, однак лише деякі можна назвати справжніми рукотворними оазами сучасного рекреаційно – відпочинкового типу. Саме таким є на сьогодні навчально-тренувальний комплекс "Чарівні озера".

База розташована за 25 км. Від Львова, біля села Майдан Жовківського району на перетині живописних урочищ Майдан та Журі Яворівського національного парку. Гористо – пересічний тип місцевості, якою характеризується Розточчя в цілому, нагадує знамениті карпатсько – альпійські ландшафти, що славляться серед любителів природи, туристів та спортсменів – аматорів Європи. Європейського лоску і такого ж високого побутово – сервісного рівня надають навчально-тренувальному комплексу "Чарівні озера" сучасні об’єкти відпочинкової структури, що органічно вписані у казково – ошатний ландшафт.

Комплекс розрахований на одночасне проживання 100 чоловік у номерах з відповідним рівнем сервісу та харчування. Любителям активного відпочинку запропонують пішохідні прогулянки навколишніми місцями. На території комплексу розташовані тенісні корти, футбольний, волейбольний та дитячий майданчики. Особлива пропозиція - оглядові екскурсії унікальним регіоном, яким по крайньому південно- східному відрізку вододільної лінії гряди Розточчя проходить Головний європейський вододіл, що на цій ділянці розмежовує басейни Балтійського (Вісла) та Чорного (Дністер) морів.

Любителям спокійного відпочинку доступні рибалка та збирання грибів і ягід, більярдний зал та сауни з басейном, кафе. В комплексі розташовані сучасно обладнаний конференц – зал на 65 місць та навчальна кімната для проведення семінарів і тренінгів.

На «Чарівних озерах» ви можете зустріти Різдво, Новий рік, провести корпоративні зустрічі, а також незабутньо відсвяткувати уродини чи будь-яке інше свято. До бази відпочинку можна доїхати зі Львова маршрутним таксі з вул.. Куліша за маршрутом Львів – Крехів _Жовква – село Майдан. Доставка груп із залізничного та автовокзалу автобусом. Чудового вам відпочинку на «Чарівних озерах» Адреса: Львівська обл. Жовківський район село Майдан, навчально-тренувальний комплекс "Чарівні озера"

 

Власний вебсайт: www.charivniozera.com.ua


Коментарі