Бистріївка, комплекс "Чорний Хутір"
4.3(3)

Контакти: +380 (67) 238 46 48Олександр (запис відбувається з 10:00 до 19:00 з пн-сб.).
Площа водойми: 7.7 Га
Середня глибина: 1.8 м
Максимальна глибина: 3.5 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 600грн
Ціна за світлу пору доби: 600грн
Примітка по оплаті: 1,2,3,4 сектори - 1100 грн, 1,2,3 (вагончик, альтанка, мангал); 4 сектор (кладка, альтанка, мангал). 6,7,8,9- сектор з мангалом – 500 грн; 10;11;12;13;14- сектори з альтанками та мангалом-600 грн.
Умови для відпочинку: Присутній туалет, поряд з водоймою є джерело з кришталево чистою водою Є літній душ, туалет. Також можна взяти в оренду човен, люльку, купити антисептик на місці, купити в¢язку дрів. Є WI-FI. Уся риба повертається у воду.
Особливості:
Оновлено: 31 Липня 2023

Водойма під назвою Хутір Чорний - в оренді. Характер дна - піщаний. Поряд затоплений кар'єр. Далі опис від власника:

Водойма "Чорний хутір" , як місце для спортивної риболовлі, існує з 2008 року.Прекрасне місце для відпочинку та карпфішінгу. Комфортний відпочинок зумовлений віддаленим розташуванням водойми від центральних автомагістралей та населених пунктів, але при цьому до неї є хороший під'їзд. Гарантію трофейної риболовлі дає відсутність мілкої риби та висока щільність крупної риби. На сьогоднішній день Big fish водойми короп 24 кг. У нас можна спіймати коропа, сазанів дністровських та білого амура. Вся риба дуже сильна та хитра. Навіть коропи по 10 кг , можуть дати бій на годину .Наша водойма не підійде початківцям, бо в нас треба вміти знаходити точки лову та справлятися з корчами. Через відсутність мілкої риби рекомендуємо використовувати корм мілкої фракції. На водоймі відбувається постійне відеоспостереження та контроль охорони за виконанням правил відвідування водойми. До риболовлі допускаються рибаки лише зі спортивним короповим обладнанням ( коропове вудилище, флет фідер (тест не менше 150),жилка 0,25 та вище, підсака з м¢якої тканини, антисептик та люлька). МИ НЕ ПРИЙМАЄМО РИБАКІВ НА ЛЮБИТЕЛЬСЬКУ РИБАЛКУ. Риболовля на поплавок заборонена. Вилов товстолоба ЗАБОРОНЕНИЙ. Також в нас відсутня рибалка на хижу рибу. Більш детально можна ознайомитись з правилами риболовлі в наших соціальних мережах або по телефону у адміністратора. Інстаграм:  vodoyma_hutir_chorniy.

На водоймі 14 секторів. Є декілька секторів з вимостками. Речі та снасті вигружаються на секторі, а машина залишається біля приміщення охорони на стоянці.

- заборонено лов сітками та макушатниками;

- обов'язкова наявність люльки для риби;

- тільки безпечні монтажі для риби.

Прочитати про цю водойму в інтернеті: http://www.sportfishing.ua/communities/community_13419.html

ВСЯ РИБА ВИПУСКАЄТЬСЯ.


Коментарі