Бистріївка
5.0(2)

Контакти: +380 (50) 261 98 82охорона Василь Константинович+380 (66) 215 13 71власник Володимир Степанович
Площа водойми: 49.0 Га
Середня глибина: 1.8 м
Максимальна глибина: 3.5 м
Умови рибалки: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 350грн
Ціна за світлу пору доби: 350грн
Примітка по оплаті: 350 грн. Карась без обмежень, короп від 1 до 2 кг можливо купити за окрему плату, риба котра не призначена до покупки відразу відпускається
Умови для відпочинку: присутній туалет, поряд з водоймою є джерело з кришталево чистою водою
Особливості:
Оновлено: 05 Квітня 2020

Водойма під назвою Хутір - в оренді. Характер дна - піщаний. Поряд затоплений кар'єр. Далі опис від власника:

Затишна і дуже мальовнича водойма. Прекрасне місце для відпочинку і трофейної риболовлі. Відмінний відпочинок зумовлений віддаленим розташуванням водойми від центральних автомагістралей та населених пунктів, але при цьому до нього є хороший під'їзд. Гарантію трофейної риболовлі дає висока щільність крупної риби, правильне керування персоналом ненав'язливий контроль за виконанням умов риболовлі. Практично щорічно у водойму відпускається трофейний короп та білий амур. 

На водоймі 13 секторів. Є декілька секторів з пірсами. На змаганнях можливо організувати доставку харчів. Речі та снасті вигружаються в секторі, а машина залишається біля приміщення охорони на стоянці.

 

Правила для всех: не шуметь, много не пить, карповый мат обязательно, рыба сразу выпускается никаких мешков, запись на рыбалку по журналу звонить только Охране (журнал у него), рыбу можно купить 20 гривен - 1 кг. Карп (только тузики 1-2 кг. не больше), в конце рыбалки за 30 минут звонить Охране обязательно (вы сами должны понимать контроль рыбы) да и еще Охрана имеет право проверят оснастку на безопасность любой спининг в любое время (все лучшее только для карпа), да и петля в петлю никаких вертлюжков.

Прочитати про цю водойму в інтернеті: http://www.sportfishing.ua/communities/community_13419.html


Коментарі