Великі Коровинці

Площа водойми: 24.0 Га
Максимальна глибина: 5.0 м
Умови риболовлі: Невідомо
Коли можна рибалити: Цілодобово
Оновлено: 11 Листопада 2017

Великі Коровинці знаходяться за Бердичевом, поворот праворуч, як в напрямку на Райки, і після, по вказівнику на цукровий завод, після - праворуч і через село вниз.

Загальна площа трьох тутешніх водойм становить більше як сто гектарів. Це три великих стави, ланцюг заливний озер на одному з притоків Тетереву - річки П'яток.

Верхній по течії став Вовчик, розміщений на шляху з села Малі Коровинці у Великі Коровинці, знаходиться в оренді. Зариблений коропом. Ловиться карась. 

Карась хороший берет с апреля по июнь, ловлю на присос (пружина с мастыркой и крючки № 8 по- старому) насадка мотыль, чаще опарыш. Также ловят карася на удочки (тесто, манка). Еще на пареный горох и перловку. На фидер.

Нижче розташоване найкрупніша водойма— Заводське озеро. Глибини 3-5 метрів. Комишові заливи в верхній частині. Вільне для риболовлі, можна користуватись човном. 

Найнижче озеро — Железняк. Розташоване на в'їзді у Великі Коровинці від села П'ятка. Глибини більше як 5 метрів. Берег густо зарослий комишем. Короп від 1 до 5 кг. Щука — до 6 кг.


Коментарі