Прилісне
4.6(8)

Контакти: +380 (98) 639 64 81власник
Площа водойми: 0.8 Га
Середня глибина: 1.0 м
Максимальна глибина: 1.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 50грн
Примітка по оплаті: 50 грн за риболовлю і 50 грн за кожен кілограм риби
Умови для відпочинку: Ніяких комфортних умов немає: ні бесідок, ні лавок, ні смітників. Сміття на березі вдосталь, ніхто не заморочується прибиранням після себе. 
Особливості:
Оновлено: 08 Жовтня 2021

Умови прості: 50 гривень за кілограм спійманої риби. Рибу запускають регулярно. В уловах бачив ще карпа і амура.

Всі ставки від Прилісного до Маневич - одне рибне господарство, яке вирощує рибу.

Восени, коли настає сезон продажу риби, ставки по черзі спускають і виловлюють рибу. Частина йде на продаж, а частину запускають в цей невеликий ставок (позначений на мапі) для любителів активного кльову або тих, кому треба багато риби і він хоче зловити її своїми руками. По суті - це своєрідний великий акваріум. Протягом осені рибу туди запускають регулярно, як тільки виловлять трохи, або спустять черговий ставок. 

Якщо я правильно зрозумів, то літом в цьому ставку риби немає. Перед льодоставом цей акваріум теж спускають і виловлюють всю рибу. Наступної осені весь процес повторюється спочатку. 

Кльов риби скажений, так як водойма мала, щільність риби велика, а кормової бази немає, особливо у хижака. Добре їхати з дітьми, якщо є потреба прищепити любов до риболовлі.

Всі ставки від Прилісного до Маневич - це одне рибне господарство. Восени великі ставки спускаються, а риба виловлюється та продається. Частина риби запускається в цей невеликий ставок для любителів активного кльову. Перед льодоставом ставок теж спускається і вся риба виловлюється. Наступної осені процес повторюється заново.

Гроші платяться в кінці риболовлі за рибу на вагу. Біля будиночка сидить касир з вагою. Всі авто ставляться на в'їзді до ставка.

Щоб нічого не спіймати треба бути геть криворуким або ловити без гачків. Відпускати ніхто не забороняв.


Коментарі