озеро за Хмельницьким аеропортом
1.0(1)

Контакти: +380 (97) 866 22 20Петро
Площа водойми: 5.0 Га
Середня глибина: 2.0 м
Максимальна глибина: 3.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 150грн
Примітка по оплаті: 150грн. – світловий день
Оновлено: 08 Березня 2018

Водойма для риболовлі і відпочинку знаходиться в місті Хмельницький, біля аеропорту на окружній дорозі.

Як добиратись

Відстань з центру Хмельницького до водойми складає: – 11 км. Їхати на виїзд з Хмельницького в сторону Кам’янця Подільського. На колі в Ружичній звертаємо праворуч на об’їзну дорогу в сторону Тернополя. Доїжджаємо до моста і звертаємо ліворуч в сторону села Россоша. Їдемо дорогою і з правої сторони в низовині видно став. Необхідно звернути праворуч і польовою дорогою доїжаємо до водойми. Дана водойма відмічена на карті риболовних місць Хмельниччини.

Особливості водойми

Озеро має площу 5га. Середня глибина – 2-3м. Водойма не спускалась з 2008 року. Зимова риболовля не практикується. Дно глина, травою не заростає, коряг немає.

Що клює

В водоймі багато білої риби: короп, карась, амур, плотва, краснопірка, лящ. Є також окунь, щука, судак. Трапляються трофейні екземпляри коропа і амура.

Вартість рибалки

Вартість рибалки на ставку за аеропортом становить: 150грн. – світловий день. Риболовля з ночівлею не дозволяється. Норма вилову – в межах розумного. Завезення корабликом – не дозволяється. Риболовля з човна – не дозволяється.

Обмеження по снастях – 4 спінінги і 1 поплавкова вудочка.

Джерело: https://www.ukrainianfishing.com.ua/rybni-mistsya-hmelnytskogo-ta-oblasti/rybalka-v-hmelnytskomu-ozero-za-aeroportom.html


Коментарі