Городище РМС
1.0(1)

Площа водойми: 8.8 Га
Середня глибина: 1.0 м
Умови риболовлі: Заборонено
Умови для відпочинку: Будуються альтанки
Особливості:
Оновлено: 23 Липня 2017

Четвертий ставок в каскаді біля села Городище. Всюди таблички, що рибалити заборонено і підпис "Адміністрація РМС". На березі стоїть вагончик з охороною, поряд пилометеріали.

Жив-був собі ставок на території Білокриницької сільради на межі з Городищенською сільрадою. Ставок, яким користувалася громада, як і луг - аж до поля, споконвіку був радістю для дітлахів та місцевих рибалок. Він дрімав собі в очеретах та верболозах, людей з вудочками рибкою та відпочинком тішив, аж раптом таке!
З’явилися грізні таблички про заборону вилову риби, а біля ставка вже собаки- вовкодави прив'язані, з’явився сторож, на березі ставка складено будматеріали і будівництво починається... Ці люди кажуть, що це їхня власність - ставок, яким користувалася громада і луг аж до поля їх власність! Громада в шоці, жителі в здивуванні - невже знову голова втихаря за їх спинами продала чи здала в оренду? Поки кращі хлопці на фронті життя втрачають, інші землю з ставками розтягують... От хотілося б знати - тому надсилаємо запит до голови Білокриницької сільської ради, активного в минулому члена Партії Регіонів, яка звикла розпоряджатись Білою Криницею як власною вотчиною - це правда, що вона захотіла відібрати ставок у громади та віддала комусь, кажуть, близькій рідні? Запитайте її, то правда?

https://www.facebook.com/klu4doprocvitania/posts/1143735512394364


Коментарі