Винниківське озеро
1.0(2)

Площа водойми: 6.9 Га
Максимальна глибина: 5.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 20грн
Примітка по оплаті: Рибалка дозволена лише взимку, 20 грн. Влітку ловити можна лише по блату.
Умови для відпочинку: Перед озером можна знайти будки для переодягання, лежаки, парасолі, магазини та мангали з шашликом. На території комплексу є готель та ресторації. Також на озері можна покататися на катамаранах, човнах, пограти в пляжний футбол чи волейбол.
Особливості:
Оновлено: 15 Січня 2018


Рибалка влітку заборонена. Дозволяють ловити тільки зимою. Влітку дозволяють ловити “своїм” (баригам з Краківського базару)

Винниківське озеро — озеро яке було штучно створено як рекреаційну зону у 1953 році у Винниківському лісі, тоді ж були створені водна та лодочна станціі, пляжі. До початку 1990-х років озеро мало назву Комсомольське озеро.

Озеро протічне, що сприяє самоочищенню води. Ця вода в озері жовтуватого кольору, бо струмки, що живлять його течуть через глинисті породи багаті на залізо.

Розміщено по дорозі до села Винник на відстані 8 км від центра м. Львова.

У 1970-х р. воно було доведене до жахливого стану. Людей далі приваблювали мальовничі краєвили, але купатись у брудній воді не кожен ризикував. Озеро заросло очеретом та перетворювалось на велику калюжу, а згодом стало розсадником антисанітарії та шкідливих бактерій. Ліс довкола став звичайним сміттєзвалищем. На початку 90-х років адміністрація Винник робила спроби врятувати озеро, але для цього потрібні були великі кошти. Чужих інвесторів озеро не цікавило, а своїх на той час було надто мало. Лише у квітні 2002 р. виконком Винниківської міської ради надав Винниквське озеро і прилеглу територію в оренду терміном на 20 років товариству з обмеженою відповідальністю (ТзОВ) «Краківський ринок».

http://www.active.lviv.ua/topic-t1060.html
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5_%D0%BE%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%BE
http://vorobus.com/2010/06/vynnykivske-ozero.html

Зовнішня розвідка доповідає

25.01.2013
один з постійних рибалок сказав, що озеро спускалось рік назад, але не до кінця, отож щука до кілограма та окремі екземпляри крупнішого окуня присутні

15.01.2018
Все нема більше Виниківського озера..... спустили буде Готель, забрав його(озеро) Козловський нажаль фото не зробив але рибалці хана.


Коментарі