Бабин акваріум
3.1(17)

Контакти: +380 (97) 274 99 25Олександр
Площа водойми: 2.8 Га
Середня глибина: 1.5 м
Максимальна глибина: 3.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 300грн
Примітка по оплаті: 300 грн, 4 вудки, обмеження по вилову складає 5 кг (карп, амур, толстолоб) карась, плотва, окунь, щука: обмежень немає.
Умови для відпочинку: На березі ставка насаджені берези, виставленні бесідки та мангали. Також є волейбольний майданчик з чистим піском та сіткою. Для зручності усіх відпочиваючих весь транспорт залишають біля будинку сторожа. Бесідки можна попередньо замовити. Вартість бесідки без рибалки 100 грн.
Особливості:
Оновлено: 21 Травня 2021


Зараз це місце відоме у рибалок-рівненчан як “Акваріум”.

Коли я був безтурботним молодим хлопцем, то їздив сюди на рибалку місцевою маршруткою або велосипедом. На звичайну варену перловку тут ловились гарні й великі чорнувати карасі. Час йшов і ставок почав заростати кропивкою так, що залишалось все менше й менше віконечок куди б можна було поставити поплавка. Було видно, що цій калюжі настає капець.

Та ось в 2014 році люди взяли його в аренду і почали наводити порядок: всю рослинність прибрали, розчистили і кажуть, що поглибили. Запустили карпових риб і організували платну рибалку.

З плюсів ловлі тут варто відмітити дуже близьке розташування до міста Рівне, лише 18 кілометрів по сучасній трасі Київ-Чоп і ви вже на рибалці. Також радує наявність трофейної риби та й взагалі щільність популяції карпа.
А от мінуси в тому, що розмір невеличкий і всі сидять в один одного на головах і плутаються, водойма над самою трасою (машини вжжжжииих-вжжжжииих цілий день і вечір і ніч) ну й головний відлякуючий фактор – це звісно дуже кусюча ціна на рибалку

Зовнішня розвідка доповідає

24.02.2016
До відкриття літнього сезону встановлено ціну 50 100 гр: карась + плотка, а карпа брати не можна.
© Андрій Пивовар


Коментарі