База відпочинку Верещиця

Контакти: +380 (96) 460 07 80Ірина
Площа водойми: 2.5 Га
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 60грн
Примітка по оплаті: 60 грн
Умови для відпочинку: Щодо відпочинку ситуація значно краща. База розташована в чистому сосновому лісі, там же і стоянки ( машини не нагріваються на сонці), все прибрано, є навіть різні баки для сортування сміття, як у Львові. У лісі розташовано багато столиків, колибок, є будиночки, в яких можна жити. Біля кожного - столики, мангали. Туалет - цивілізований, з водою та вмивальником. Машина: 25 грн, Відпочиваючі від 14 років: 20 грн, Столик: 20 грн, Столик під навісом: 50 грн. На території є мінікіоск, де можна докупити чогось популярного :) Персонал привітний, взнавши, що ми з колегою в них перший раз, з нас не взяли плати на вхід, а охоронець особисто зробив повну екскурсію по базі. Як висновок - непоганий варіант для сімейного відпочинку, або поїздки парами, коли потрібно \"вигуляти\" коханих, а ночівля в палатках та туалет в кущах для них-крутий екстрім . А так можна залишити їх засмагати на пляжі, кататись на катамаранах, гуляти по лісі, готувати святковий стіл, а самому чкурнути на інше озеро, посмикати карася з плотвичкою, розслабитися. Головне ж не кількість чи вага, а процес :) Уточнення: 3 будиночки по 4 місця, 1 будиночок на 3 місця.
Особливості:
Оновлено: 25 Квітня 2017


Це база відпочинку, а не місце для рибалки.

База відпочинку знаходиться по дорозі на Майдан. З траси Львів-Новояворівськ поворот направо на с. Верещиця. При в”їзді в село буде асфальтований поворот направо. Побачите базу з табличкою “Яворівський НПП, зона відпочинку Верещиця”, пропустити її неможливо.

На території два ставки. В першому (великому) розводять рибу, у ньому ж дозволено купатися. На березі насипаний піщаний пляж, зона купання відгороджена буйками, є кабінки для переодягання.

На другому озері дозволена ловля. Нічна ловля дозволена. З одного берега став обладнаний містками, але обережно – всі вони трухляві. Зі слів сторожів, водиться звичайний набір риби,крім цього, довелося прослухати стандартку скоромовку: ” став не спускався купу років, щороку зариблюється, самі для цього вирощуємо рибу, минулого тижня зловили трофей, бла-бла-бла” 😀 Уважно оглянувши став, попитавши рибалок, що сиділи, можу сказати, що карасик, плотва, окунь та невеликий коропець там дійсно є, а от про велику рибу розказують тільки охоронці.

Негатив, що дуже багато людей і брудна вода:(

http://www.active.lviv.ua/topic-t5858.html
http://zaxid.net/news/showNews.do?baza_vidpochinku_vereshhitsya_s_vereshhitsya_yavorivskiy_rayon&objectId=1290874

Зовнішня розвідка доповідає

14.05.2012
Вартість – 40 грн. з чоловіка, без обмежень по снастях ,в вартість входить 3 кг. риби, якщо більше – доплата.
Віктор Л.

14.05.2012
ціни піднімають і рибу ЗОВСІМ не запускають(останні 3 роки точно). На мою думку це озеро як для рибалки можна ЗАБУТИ!!! а як для відпочинку, то так – там дійсно гарно і привітні господарі.
Юра Волков

03.06.2012
Був і ловив на цьому ставку років 3-4 назад.було і карп, 2-3 кг. карась 500-600 гр., окунь300-500 гр.. Останні роки (11-12р),
озеро цікаве тільки для сімейного відпочинку.

 


Коментарі