Якимів

Площа водойми: 30.0 Га
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 100грн
Примітка по оплаті: 100 грн, окрема плата за виловлену рибу.
Умови для відпочинку: Відсутні
Особливості:
Оновлено: 05 Березня 2015


На озері мало місця де можна стати (заросше камишом).На дамбі десь 8 – 10 прольотів і зправа від дамби три прольоти (їх завжди по телефону займають там стати нереально – крім будніх днів і то нефакт). Пускають рибалити, але не усіх, як кому пощастить, і який буде настрій у охоронця.

Ставок з цікавою історією, але мабуть стандартною для наших водойм. В один час тут були господарі, які робили зариблення. Потім їх змінили інші, які рибу більше не запускали, а лише брали гроші за рибалку. То брали гроші, то зовсім забороняли ловити. А то виявлялось, що якісь непорядки з документами в них.

Ловилась постійно щука і нормальні карпи.

Але одна історія мені дуже сподобалась. Вона характеризує український бізнес платної рибалки в цілому:

Доброго дня!
В Якимів я кожного руку приїжджаю на охоту!
Років три тому я зустрів там Старого (не пам’ятаю як називається), думав що то сторож, а то виявився “власник” хоч і документів вони на той став не мають!
І так він не дозволив мені половити рибу!
Наступного року, як завжди я приїхав на охоту і знов старий, він до мене: “Якщо хочех половити рибу, то 100 грн. і з 3-ого кг. 20 гривень за кіло! Тільки нікому не кажи і приїжджай в будні дні, бо на вихідних приїджають сини віддихати, щоб їм не мішати!”
Я до нього: “А звідки я знаю, що тут риба взагалі то є? Ми сіли на лодку, поплили з ним в рів, а там метрів 100-150 сітки, ми її перевірили, правда в ній було штук 20-25 карпиків по грам 700 не більше і 2 шнурочка! Старий запропонував мені купити по 10 грн. за кіло і я взяв 5 кілограм карпіків!”
Я подумав нормальний дядько і ми з ним домовилися про рибалку, через декілька днів я приїхав, ну і за годинки 4, бо він більше не дозволяє рибачити, я вз’яв 7 кіло карпа, а Старий: “200 грн і можеш на наступний тиждень приїхати знов”
Я хотів випустити кілька карпиків, а він мені — випускати не можна, і я заплатив 200 грн.
( за той час, що я рибачив Старий знов перевірив сітки набрав мішок риби і ми разом виїхали з озера)
Але рибалка сподобалася!
І я дальше почав їздити до старого, ловив рибку, що місяця почало збільшуватися рибаків, ну в середньому за рибалку, якщо це можна назвати рибалкою, (3-4 год. 15 карпиків) і старий почав хаміти.
Я з вечора дзвоню до старого, що я завтра буду, він каже добре але там не сідай і там тоже не сідай, а там важай бо сітка.
І щоразу почало риби зменшуватися, бо він тими сітками її всю перебив!
Почалася зима, і з дрезами захотіли поїхати на щучку! Ну з тим старим я домовився і як на диво він впустив навіть чотирьох, але як завжди умова:
1 — 100 грн з чоловіка;
2 — 2 кг. щуки можна брати, решта по 20 грн. за кіло;
3 — не більше 10 жерлиць з чол.

Але там тої щуки ніхто не запускав!
Ну був перший лід і ми з такими умовами вирішили поїхати, дозволив бути тільки 5 год. і тільки в правому рові, бо там ще мають бути рибаки!
Ми зловили 12 щучок доплатили за дитину 50 грн і за щуку 47 або 48 грн.
І потім ми ще були 5 разів протягом зими!
Ну і результат:
6 рибалок = 2400 грн=23 щучки, ну то виходить більше 100 грн за щуку, яка не має більше двох кіло!

Вирішили ми поїхати відкрити карпову рибалку, ми приїхали, встати нема де, бо рибаків купа.
Ніхто нічого не зловив гроші як завжди вхопив, ми йому : ” може по 50, а він як визвірився, на другий раз якщо хочете ще приїхати, то давайте всю суму!”

І ми після цього туда вже не їздимо:
1 — бо там вже риби залишилося одиниці;
2 — Старий ХАМ повний, до клієнтів немає ніякої поваги;
3 — Він за копійки може горло перегризти!

Недавно був там на охоті і ради інтересу підійшов поговорити з рибаками, спитався за рибу, Старого (можливо змінився).

А вони мені та він Су…а і так дальше, як був Би..ом, так залишився би..ом голодним на гроші і це озеро стало вже мертвим!

Все, що хотів розказати, бо в мені за ці роки вже стільки накипіло і я не думаю, що туди хтось хоче ще їхати на рибалку, хіба якщо зміниться власник, або заберуть того СТАРОГО з озера, рибаки говорили, що в нього син (власник озера) нормальний мужик!

Вибачайте що так багато! Але на рахунок рибалки в Якимові вирішайте самі, це була моя думка і тих рибаків з якими я розмовляв, що їздять на той став!
Я краще поїду в Городок там рибка є, ставлення як до людини,а не до тварини! І їхати 12 км, а в Якимів 65км!

© Саша КарпПро 2011

http://www.active.lviv.ua/topic-t1017.html


Коментарі