Ясниська
2.5(6)

Площа водойми: 76.0 Га
Середня глибина: 18.0 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Умови для відпочинку: Відустні. На берегах дуже багато сміття
Особливості:
Оновлено: 21 Березня 2020


Біля села розташований діючий піщаний кар’єр, створений 1966 року. Попри заборону плавання і регулярні нещасні випадки, кар’єр є популярним місцем відпочинку, відомим як Ясниське озеро

Проїзд: зі Львова від Магнусу ходять маршрутки, від кінцевої зупинки в селі 10-15 хв. ходьби. Машиною їдем в напрямку Брюхович. Проїзджаєм рухаємся на Рокитне. Буде поворот на ліво де на перехресті ряд магазинів, повертаємо, спускаємось, по дорозі доїжджаємо до перехрестя зі знаком вказуючому що дорога направо, на цьому повороті я повертаю на ліво і доїзджаю до старого ржавого знаку “рух заборонено” відразу за яким є “карманчик”, переважно там і лишаю машину. Якщо проїхати далі то буде ще кілька подібних “карманчиків”, можна також залишити машину біля охорони.

Отже водойма для рибалки представляє собою затоплений кар’єр. Всього таких водойм тут три і вони суто спінінгові.
1, 2, 3

Водойми дуже-дуже специфічні, риби там дуже багато особливо хижака на першому озері від села більше щуки а на третьому великого окуня. Але риба примхлива і буває таке, що не ловиться ні нащо. Так що до цього потрібно бути морально готовим.

Аби добратися до води, спускаємося чотириметровим схилом. Водойма не має пологого дна, подекуди біля берега півтора метри глибини, далі — обриви. Урвища сягають 16–18 метрів. А вода в них холодна.

Пігментація у ясниської риби дуже специфічна – і у щуки, і в окуня – в силу світлого, практично білого піщаного дна. На тлі такого дна темний або плямистий силует дуже добре видно, тому і в щуках, і в окунях переважають світлі пігменти. У щуки це, власне, зелений.

На період пляжного сезону про рибалку на карєрі можна забути – купальщики постійно і всюди.

Неодноразово були помічені місцеві браконьєри з кілометрами(!) сіток.

2007:
За цей сезон бачив найбільший улов місцевого рибалки щука на вигляд десь до 9-9.5 кг. а на третьому на яке я мало ходив були рибалки зі Львова з повним садком окунів грам по 250- 300 найменьший .

http://www.active.lviv.ua/topic-t615.html
http://gonefishing.org.ua/vodoymy/vodoymy-lvivskoyi-oblasti/yasnyskyy-karer


Коментарі