Черляни

Контакти: +380 (97) 356 18 82Михайло Володимирович
Площа водойми: 117.0 Га
Середня глибина: 1.5 м
Максимальна глибина: 2.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 150грн
Примітка по оплаті: 150 грн, можна брати не більше 5 кг риби включено, понад цю норму потрібно доплачувати.
Умови для відпочинку: На території працює кафе, є альтанки, столики, туалет
Особливості:
Оновлено: 19 Травня 2019

У господаря цього озера є своє кафе “Десант” прямо на березі, для цього кафе ставить сітки і виловлює рибу для смаження.

Рибалка там дозволена з 2008 року.
Природа ніяка, але хоч карася багато. Принаймі було багато.
Берег зарослий рослинністю, обладнаних місць для рибалки немає взагалі.

Ставок кожної осені повністю спускають і вибирають всю рибу, а навесні запускають білого амура, товстолоба, личинку щуки та коропа розміром по 50-70 грам і трохи грам по 300. В спущеному ставку на зиму залишається закопаними в мул карасикі грам по 20, яких не змогли вибрати. Ось вони і клюють весною з долоньку розміром.

Вода в ставок запускається з річки Верещиця, разом з тією водою до водойми потрапляє і плотва і окунь. Весною вся риба, яка залишалсь в зимувальних ямах знову запускається в став. Це і карась і карп і товстолоб. Рибачити тут можна ближче до осені, коли підростає карпик і карась. Щуки є доволі багато, але вона не бере.

http://www.active.lviv.ua/topic-t2413.html

Власний вебсайт: http://fishing.lviv.ua/

Зовнішня розвідка доповідає

25.07.2015
Був на водоймі 25.07 одразу при вході зустрів власник, перші його слова 2 кг карпа рибу не ховати хто ховає платить штраф, якщо ні йдіть звідси, в мене очі по пять копійок, ну думаю може ще людина не проснулась, але не там то було, заплатив 100 грн. розклався почав ловити клювало гарно. короп від 500 до 1 кг, о 10 00 приходить то х..ло, і каже покажи що злапав, я йому кажу штук 10 по 800 гр, він каже платити за все будиш, кажу не знаю напевно ні дорого, він каже відавай тоді рибу лиши тільки те що будиш забирати, а то я вас знаю зараз всю рибу мені через річку поперекидуєте, я йому ви думаєте що говорете, я прийшов рибалити, а не вам рибу ловити, ондим реченням як на мене людина хвора, нормально рибалити не дає, я змотався і пішов, попередньо випустивши всю рибу залишивши 3 коропця. А ВАМ ПАНЕ ВЛАСНИКУ КРАЩЕ ЗАКРИТИ ЦЕ ОЗЕРО І НЕ ДРАТУВАТИ ЛЮДЕЙ!!!
© micvol


Коментарі