Чаруків
5.0(1)

Площа водойми: 130.0 Га
Умови риболовлі: Заборонено
Особливості:
Оновлено: 25 Вересня 2020

1. Під дорогою, біля ферми – деякий час його тримали під забороною для рибалок, потім – дозволили платну рибалку, а тепер риболовля безкоштовна. Тут досить було багато різної риби, навіть сом. Але місцеві всю рибу сітками повиловлювали, а зараз нема смислу туди їхати. На цьому ставку, що біля ферми, розміщено багато знаків: - Комунальна власність. Вилов риби заборонено. Там розчищають берег і обрізають гілки дерев.

2. Так званий “Любительський” ставок.

3. Ставок через дорогу від “Любительського” – типу рибхозний, рибалити постійно забороняли

Всі водойми не глибокі, основне населення – карась, короп, товстолобик, білий амур. Ловили на перловку, кукурудзу Бондюель, пшеницю, картоплю. Снасті – поплавочна вудочка або донка.

На колгоспному ставі та на рибхозному казали риба зараз заражена солітером. На рибхозі ніколи не можна було ловити та я думаю й не буде. На ставку між фермою і дорогою був у цьому році декілька раізв, грошей ніхто не брав, але й риби не бачив. Отаке

Також там є безкоштовний обвідний канал:
Як тільки вїжджаєш в Чаруків.. біля церкви є зупинка, виходиш і йдеш не в ліву сторону а в праву на низ від магазинів.. Полями там йти не треба.. Десь так метрів 300-400 починаються ставки. Вузенька річка яка по кругу є, вокруг тих ставків-І Є ОБВІДНИЙ КАНАЛ який веде аж до Несвіч. Ось тут можна ловити безкоштовно, де душа бажає- клювати буде кругом.. головне наживку підібрати.
Клює на: кукурудзу (консервована), мотиль, червяк (білий не йде), перловка або приварена пшениця (на базарі можна купити стакан), хліб (Краще житній), а там треба дивитись на що краще бере..
Незабудьте прикормити (для більшого улову), краще за все дає ефект парена макуха і анісове масло..

Краще їхати в будній день.

http://board.lutsk.ua/topic/41639-ribalka-v-charukov/
http://fishing-ua.com/threads/7456/

 


Коментарі