Великий Олексин
2.6(5)

Контакти: +380 (96) 745 32 29Віталій Борисович+380 (96) 745 32 28Віталій Віталійович
Площа водойми: 13.5 Га
Середня глибина: 3.0 м
Максимальна глибина: 6.0 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Примітка по оплаті: з 2015 року власник втратив право на оренду, доступ вільний
Особливості:
Оновлено: 20 Травня 2016


у Великому Олексині є платний ставок за цукровим заводом. Був декілька разів (на мапі рибних місць він не позначений). Плата 50 гривень і ні цента менше (скільки не пробував домовитися – ні!). Обмежень по снастях здається не має. Риба менше 1,5 кг (короп, товстолоб) відпускається. Карась срібний (швидше за все – гібрид) клює стандартний, долоня – плюс-мінус 50 гр. Можуть попадатися крупніші екземпляри – до 300-400 гр. Верховодка іноді чіпляється пристойних розмірів (як хороша хамса). За хижу рибу не знаю, кажуть окунь є. Місць ловлі мало, тільки південний берег і трішки західного. У вихідні дні пресинг великий, навіть дуже великий, у будні більш-менш вільно.

stal1n, 09.12.2013

Сам став існує давно, старий «надставковий» не пам’ятає часу його створення. Знаходиться в межах лівосторонньої заплави р. Устя, складної конфігурації, орієнтовним розміром 300 на 470 м. Місце риболовлі – це південний берег і трішки західного (приблизною довжиною 460 м) – відсипаний кам’янистим матеріалом (відходи з кагатних полів цукрового заводу), поріс очеретом і подекуди чагарником. Береги урвисті, від 0,5 м до 1,8-2,0 м висотою. За 5-7 м від берега глибина ставка до 1,5 м. Дно відносно чисте, без зачепів. Вода з жовтуватим відтінком, багато планктону. Місця для риболовлі витоптані. В західній частині є місце – так звані «корчі». Там рибалять особливо наближені до «надставкових». Зі слів старого «надставкового» – риба є різноманітна: короп (дозволяється вилов вагою від 1,0 до 3,0 кг, все інше відпускається), товстолоб (дозволяється вилов будь якого), білий амур, карась, плотва, верховодка. З хижої риби – окунь, щука, судак. Але в мене сумніви щодо великої кількості хижака, карась не горбатий, значить пресинг хижака не значний. 

Зовнішня розвідка доповідає

літо 2015
Власник втратив право на оренду водойми, тепер доступ вільний. Але екс-власнику не йметься і він вважаючи тут всю рибу своєю власністю просто постійно ставить сітки і виціджує карася. Місцевим все-одно, кльов став набагато слабшим.


Коментарі