Храбузна

Площа водойми: 4.7 Га
Середня глибина: 1.0 м
Максимальна глибина: 1.5 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Особливості:
Оновлено: 11 Лютого 2016


В селі Храбузна є 3 ставочки. Але щука є тільки в першому, тому що блище до дороги. Казали місцеві що і в середньому є. Але там хіба на живця пробувати, бо воблера або силіконку там не кинеш – став дуже зарослий.

Реально може там колись і ловилась непогана щука, поринаймі я чув це від старших рибаків. Проте вже два-три останніх роки там ловляться за дуже незначним винятком маленькі щурятя 50-150гр. Це яскравий приклад того як можна за 3 роки насмерть вбити непоганий загалом ставок. Там електрики і сіткарі через день чергуються. Місцеві з села теж природолюбством не страждають. Не раз на свої очі бачив як місцеві діти на вудку на малого живця тягнули щучок розміром з олівець причому ловили по 15-20 за раз. Дивно що там взагалі ще щось лишилося, мабуть тільки завдяки тому, що ставок дуже зарослий. Від одного рибака чув ,що колись щуки 6кг. не були рідкістю, а тепер максимум, що я зловив то щучку на 700гр. тамтого року. Отака то картина невтішна.

Одне погано що під самий став зимою машиною не заїдеш. Треба машину на дорозі лишати і до ставу пару сотен метрів через поле йти.

http://www.fishing-club.te.ua/viewtopic.php?f=13&t=31


Коментарі