Ходовичі

Площа водойми: 12.0 Га
Середня глибина: 2.0 м
Максимальна глибина: 4.0 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Примітка по оплаті: Інфраструктура відсутня повністю.
Умови для відпочинку: Інфраструктура відсутня повністю.
Особливості:
Оновлено: 11 Січня 2015


Кар’єри знаходяться у Стрийському р-ні, Львівської обл, поблизу сіл Ходовичі та Стриганці.

Озера типу діючих шутро-піщаних кар’єрів, загального користування.
Основні кар’єри великі за площею – близькі до розмірів Ясницьких кар’єрів, дещо продовгуватої форми. Дно переважно піщане, є замулені ділянки. Глибини суттєво різняться – в с. Ходовичі глибини не перевищують 3-4 м, є багато острівців і відмілин. В с. Стриганці глибини суттєво більші – 6-12 м, можливо, є і глибші ділянки. На мілкіших ділянках обидвох водойм є придонна рослинність – кропивка, рдест, місцями є прибережний комиш.

Довкола водойм є змішані посадки, переважно із верби, ліщини та бузини.
Доїзд можливий або власним автотранспортом Львів-Стрий-Ходовичі (85-90 км), або залізничним транспортом через Стрий чи Жидачів. Якість дороги від Жидачова до Стриганців-Ходович під питанням (уточнюється). Під’їзд до кар’єрів терпимий у суху погоду, у дощі-зливи – практично не проїзний, грунтова дорога сильно розбивається важкою технікою кар’єрів.
В обидвох водоймах присутня практично вся річкова та озерна риба характерна для західного регіону. Найбільше популяція представлена: окунем, пліткою, верховодкою, голавлем, рибцем, підлящиком, лящем, щукою,…

Влітку найбільш оправданою є ловля на поплавчанки та фідери (у незакоряжених місцях з боку піщаних відмілин). Взимку є сенс використовувати снасті для вертикального блесніння та мормишення.

Обмежень по снастях відсутні, обмеження по кількості виловлено риби таке ж як у інших водоймах загального користування – 3 кг.

Кар’єри не спускаються, створені близько 15-20 років тому. Рівень-мутність води у обидвох кар’єрах залежить від стану ріки Стрий, може суттєво коливатись.

Ще одним недоліком водойм є сильний браконьєрський пресинг з боку місцевого населення.
31salen, 11.07.2011
http://www.active.lviv.ua/topic-t4860.html
http://vk.com/club25370983


Коментарі