Бухта Вікінгів
3.7(3)

Площа водойми: 2.0 Га
Середня глибина: 1.6 м
Максимальна глибина: 4.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 130грн
Примітка по оплаті: вхід 30 грн, вудка 100 грн, норма 3 кг, далі доплата за кожен кг. +15 грн за заїзд. Ловити можна лише однією вудкою.
Умови для відпочинку: Аквазорб, джампери, фантастік джамп, альтанки з мангалами, більярд, верхова їзда, дитячі майданчики, човни та катамарани, пляж, ролики, велосипеди, веломобілі, російська баня, спортивні майданчики, стрільба в тирі, готелі, спа салон та інше :)
Особливості:
Оновлено: 10 Червня 2017


В першу чергу це база відпочинку з великим тенісом, футболом, бесідками, кінним клубом, спа, готелем і проч. і проч..

На території база активного відпочинку “Бухта Вікінгів» є 3 озера для зимової риболовлі, де ми розводимо рибу: коропа, окуня, сомів.

Невід’ємною частиною зимової риболовлі є лов окуня взимку , це дуже захоплююче заняття. Взимку окуня можна ловити від першого до самого останнього льоду, перерв практично немає. На першому льоду окунь клює краще за все. У деяких місцях добре бере по останньому льоду, а іноді й трохи гірше, залежить від місця лову.

У середині зими окунь клює трохи гірше, але якщо правильно підходити до його ловлі, знати особливості лову окуня в середині зими то результат буде позитивним.
Як вже говорилося, останній лід в деяких краях працює добре, в деяких трохи гірше. Але як правило в останній лід деяка активізація окуня все таки є, тому що талі води падають під лід і насичують воду киснем і окунь стає більш активною. До того ж майбутній нерест змушує окуня більш активно харчуватися.

Візьміть до уваги, що у вихідних день з обіду вже приїжджає вагон відпочиваючих… Шум, гам пєсні, пляскі… Так що на спокійну риболовлю годі й розраховувати.

Водойму періодично спускають і зариблюють.

http://www.active.lviv.ua/topic-t76.html
http://www.viking.com.ua/


Коментарі