Угри, цегольня
4.1(9)

Контакти: +380 (97) 347 64 64
Площа водойми: 2.0 Га
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 200грн
Ціна за світлу пору доби: 150грн
Примітка по оплаті: 150 грн. за світловий день, за рибалку вночі потрібно доплачувати. до 5 снастей та 2 кг карпа, карась і все решта необмежено.
Умови для відпочинку: по периметру озера стоять смітники, є дві платні альтанки (50 гривень станом на 2015 рік)
Особливості:
Оновлено: 31 Жовтня 2021

Tooltip Text
Не великий ставок біля цегольні, правда від цегольні залишилась тільки історія(починає рости ліс) і одна розвалина.

Водойма квдратної форми, по периметру ростуть тополі, на березі від поля – дві альтанки. Досить затишна місцина.

Дно в листях, рівнинне, без ям, мулисте, бо кругом озера ростуть тополі. Середня глибина 1,5 метра, максимум до 2 м, попадаються зацепи по лівому березі стоячи спиною до вагончика ( наслідок тополь котрі стоять в притул до води по двох берегах озера, обсохлі гілки падають у воду). Туалет де попало, є смітники по периметру, є дві бесідки оплата за них 50 грн, машину біля води по двох берегах з тополями поставити проблематично так як друга вже не проїде. На вихідних в сезон, проблема з місцем.

Проїзд:
1.В городку повернути на Черляни проїхати їх і через 5 км.буде поворот на право.дорога з тополями.за 3-4 км.будуть Угри.в селі після магазину є поворот вліво вниз,спускаєшся зліва озеро, зразу за тим озером поворот на ліво і через 40-50м. ми на місці)
2.їдеш через Великий Любінь і на перекрестку Городок+Комарно повертаєш на городок.далі за 4 км.зліва та сама траса з тополями

Колись також дуже любив дане озеро.Насправді ще два роки тому там можна було добре відпочити і половити рибу. Добре ловився карп та карась. Минулого року щось із тим озером сталося. Особисто я був на троьох рибалках з повним нулем. Також друзі які часто там були нічого не ловили. Пяний і хамовитий збирач данини який розказував казки про те скільки риби туди запускають. – явно бреше і кілька разів його на тому підловлювали. Крім того не вірю , що там є білий амур і товстолоб оскільки минулого року озеро настільки було зарозшим, що мала ймовірність існування травоїдних риб, хіба жаби. Читаючи про те, що озеро спускали думаю цього року там в плані рибалки робити нічого.

http://www.active.lviv.ua/topic-t2477.html

Зовнішня розвідка доповідає

23 квітня 2011
Ставок спускали

16 жовтня 2014
Ставок спущено.

01 червня 2016
Ставок розчищено від заростей трави, все навколо доглянуто й охайно.


Коментарі