Тучин
3.5(15)

Контакти: +380 (67) 478 33 08Василь
Площа водойми: 12.0 Га
Середня глибина: 1.8 м
Максимальна глибина: 2.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 250грн
Ціна за світлу пору доби: 250грн
Примітка по оплаті: 250 грн доба,без обмеження кількості зловленої риби. Маленьку звичайно випускати.
Особливості:
Оновлено: 12 Лютого 2023


Розмір озера: 12 гектар.
Характер дна: на дні присутні коряги, будьте обережні.
Глибина: точна інформація відсутня.
Рослинність водойми: весь периметр зарослий комишем, доступ до води поганий.
Наявність місць лову: місць для лову не так вже й багато обмаль! І ті, що є погано облаштовані — просто витоптані місця в осоці.
Риболовецький пресинг: колись був, тепер тут рибалять дуже мало.
Риба: взагалі зариблений став слабо, таке враження, що всю рибу давно вибрали і зараз попадаються якісь випадкові екземпляри. Розраховувати можна на таких риб: карась, карп, товстолоб, безліч дрібнесенької краснопірки.
Рекомендовані наживки: мастирка.
Проїзд: цілком нормальний, лише останні півкілометра потрібно їхати по польовій дорозі.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: відсутній.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: наш форум мормишка, наш форум фідер.
Назад в минуле: Тучин 2010
Загальна інформація про водойму:

Ставок довгий і з вигинами, без нормальних підходів до води. На дні точно місцями присутні коряги, кілька своїх фідерних годівничок автор цих рядків там втратив на різних дистанціях.

Ще в двохтисячних роках тут була прекрасна риболовля. А ось зараз…
Рибу тут майже вже всю, що була виловили. А нової ніхто не запускає кілька років поспіль. Можливо тут ще й плавають десь карпи. І так, тут є дуже гарні карасі. Але вся ця живність вкрай сильно розбавлена водою.

Коли я тут був влітку 2014 року, в саму чудову літню погоду, то в мене нічого на фідери не клювало. Жодної покльовки за цілий вечір, ніч та ранок! Не допомагали ні зміна повідків-гачків, ні зміна дистанції. А ось за те на вудку без кінця клювала краснопірка. Розміром меншою мізинчика. Але брала на все: кукурудза, мастирка, опариші, хробаки.

Місцеві ж рибалять “вбивцями карася” й самими дешевими китайськими вудками. В уловах карасики до долоньки й краснопірка.

Охорона ставка це місцеві простодушні мешканці, які ніколи не відмовляються випити. Можливо у мене склалось таке не добре враження, але саме в той день як я був, то було двоє і геть пяненькі. Не думаю, що було великою проблемою домовитись з ними про встановлення сіток чи чого гірше. Та й самі вони не ховають своїх знарядь вибирання риби.

І варто додати, що місць для ловлі обмаль: все заросле прибережною лепехою. Фідер взагалі я не знаю як розмістити просто на березі. Наврядчи тут вийде взагалі нормально десь ловити на дві вудки

Один з охоронців Іван розповів мені сумну історію, про те, що кілька років тому привезли великий зарибок товстолоба. Кожна рибина була в півкіло. Але через порушення технології перевезення риба дуже сильно побилася в дорозі. Після випускання у воду на другий день вона вся геть спливла догори брюхом. Довелось вибирати й закопувати біля водойми, а сморід стояв на все село.

stal1n, серпень 2014

Зовнішня розвідка доповідає

11.04.2019
Став зарибили, лов заборонили на рік.


Коментарі