Топільне

Площа водойми: 5.8 Га
Умови риболовлі: Невідомо
Коли можна рибалити: Лише вдень
Особливості:
Оновлено: 20 Березня 2014


Власне я неодноразово ловив на даній водоймі, оскільки живу в хвилинах 7-10 їзди від неї, просто ніяк руки не доходять до компа написати. Можу відмітити таке: раніше (років 7 тому) вперше почали там ловлю. Оскільки тоді ловили на “надлегкі” спінінги з тестами до 30 грам і практично завжди на “залізо”, то в улові були виключно щучки. Щука попадається невелика, від 0,3 до 1кг. Цього року повертаючись з невдалої рибалки на Чебенях по дорозі заїхали на цей ставочок. Ловили окуня, переважно мілкого, проте проскакували досить непогані матроси до 300 грам. Особисто в мене з щукою тут аж ніяк не складається: на кожній рибалці маю 1-2 покльовки, проте дотянути до берега не вдається, постійно с%ка зрізає :(( Сергію в цьому плані везе краще.
Від місцевих чув, що став в оренді і “орендарі” по вихідних “прополоскують” став неводом. Власне що і бачив перед вашим приїздом в суботу. Загалом ловити можна
© Alegator 2011

 

Зовнішня розвідка доповідає

23.04.2012
…ще один ставок втрачений :((( За останньою інформацією він взятий в оренду. Хоча він і раніше був в оренді, проте хижу рибу ловити ніхто не забороняв. Ща запустили зарибок білої риби (точно не памятаю якої) та щуки. “Господарі” сказали, що мінімум рік ловити не будуть давати.

http://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic.php?uid=337&f=14&t=1162


Коментарі