Сушно

ThumbThumbThumbThumb
Контакт: +380 (96) 430 36 06 - Володимир
Площа водойми: 55.0 Га
Умови рибалки: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Примітка по оплаті: 100 грн доба (2010р)
Умови для відпочинку: Хороші, є альтанкиі стоянка для машин, що охороняється.
Оновлено: 24 Березня 2014


Господарство “Владлен” в селі Сушно

Рибне господарство “Владлен” знаходиться у Львівській області Радехівський район село Сушно. Від м. Радехів – 10 км, від м.Червоноград – 20км. Доїзд по автодорозі Червоноград – Радехів(в с.Старий Витків біля церкви поворот на Рибне господарство). Територія господарства охороняється з чотирьох сторін, по усій території є покриття мобільного зв’язку.

Відпочиваючим пропонується: ловля риби, попереднє замовлення альтанок, російська баня(парна), за бажанням кваліфікований лікар проведе масажний сеанс(повністю усього тіла), душ, 2 кімнати для відпочинку, можливість встановлення наметів, можливість замовлення домашнього(сніданку, обіду та вечері), спрогулянки на катері(GALIA 450), водяний мотоцикл (Bombardir – 155), автостоянка яка постійно знаходиться під охороною, в нічний час вся територія господарства освітлена.
В березні 2010р. в нагульне озеро помістили 8 тон риби(середня наважка 1,5кг.). Короп, карась, білий амур, товстолоб, щука. Ціна – за домовленістю.
Вас зустріне рибовод Володимир, який на місці детальніше зможе описати увесь спектр сервісу та послуг. Є можливість попередньої домовленості за телефоном – 0964303606.

Дорога препаскудна як до Радехова так і до самого озера

Були на цьому озері з 23 по 24, водойма красива. Ціна 100грн/доба, чесно кажучи не вартує! Мали дві покльовки, які не реалізували. По інформації місцевих, озеро кожного року спускають! Ми спеціально сіли дальше від відпочинкової бази де, щоб половити але катання на катері просто страх, як знервувало! Як на мене, якщо ти взяв вже 100грн. за добу то будь добрий хоть не катай людей на катері там де закінуті спінінги!!!
Більше туди не поїду!

Рибу годують бо восени виловлюють на продаж. Тобто кожного року водойму спускають і рибу вибирають.

Літом в неділю не вартує їхати взагалі, багато відпочиваючих і плюс катер.

http://www.active.lviv.ua/topic-t3658.html


Коментарі