Суховоля
3.0(2)

Площа водойми: 2.8 Га
Середня глибина: 2.0 м
Максимальна глибина: 13.0 м
Умови риболовлі: Заборонено
Умови для відпочинку: таблички, роздягалки, туалет
Особливості:
Оновлено: 04 Червня 2018

Знаходиться озеро воно між с.Суховоля і с.Мшана це городоцький напрямок.

Саме озеро знаходиться за селом між невеликим ліском та полем. Його ще називаються “Страшним”.

Існують жахливі історії про утоплеників і згідно легенди на цьому місці була церква яка пішла під воду. А ще в радянські часи цей став загородили парканом Бетонним і зайшли туди військові! Озеро має глибину 18м. Кажуть що навчали водолазів там! Але громада села знесла паркан і з криком боєм вигнали військових.

Тьма плотви і красноперки-літом незаскучаєш. Є і “крокодили”- але дуже мало. Сітки ставлять регулярно. Декілька років назад весною прибило до берега карпа з 20 кг як мінімум,е і порядні зубастіки.

Великий мінус: підхід до води тільки зі сторони поля,з протилежного боку трясовина аж страшно підходити. Дуже велика глибина ближче до лісу.
Літом береги виглядають жахливо, там хоть Леніна на суботнік викликай. 😀 Глибини дуже різні. Не скажу за церкву (тако ж чув) але є “маріанські” жолоби. Дно дуже мулисте, підходів до води нормальних мало, сміття багато у воді. Літом мілина заростає травкою.

Майже все дно, на відстані 10м від берега, заросле зеленими водоростями схожими на вату.

http://www.active.lviv.ua/topic-t4344.html

Зовнішня розвідка доповідає

04.06.2018
Громада взяла на контроль, таблички, роздягалки, туалет. Відпочинок безкоштовний. Рибалка заборонена, вся і повністю. Кругом озера облаштовують місця для риболовлі.
Говорив зі сторожом, він казав, якщо хочете ловити, вступайте в нашу організацію "Сокіл", робіть членські внески і по вихідних можете рибалити.
Сторож 22.07.18 зловив коропа 1,3 кг і карася 1,1 кг.

 


Коментарі