Страдч
3.8(6)

Площа водойми: 3.7 Га
Середня глибина: 1.5 м
Максимальна глибина: 4.0 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Особливості:
Оновлено: 09 Лютого 2020


Проїзд: виїжджаєте зі Львова через Рясне, напрям на Яворів. За селом Страдч (воно перед Яновом), є з лівої сторони табличка з рекламою санаторію, зразу за нею поворот наліво. Проїжджаєте ще метрів 300 і з правої сторони будуть озера. Перше озеро щуче, друге карасьове.
Озера влітку дуже зарослі
http://www.active.lviv.ua/topic-t1368.html

 

01.03.2015
Перший ставок спустили, рибу вибрали під нуль

 

23.03.2015
По всіх озерах вода по кістки а місцями її взагалі не має, водойми позаростали як не кропивою то вазонами проводки по хижаку не реальні, на останньому озері плавуни котрі постійно мігрували по воді застопорились та мабуть вже пустили коріння , бачив пару рибацюг в очікуванні мирної риби, в спілкуванні останні плюлись, що не має глибини та кльову, хоча один всетаки похвастався карасьом з ладонь котрого чекав більшу половину дня. На двох ставках по під дамбу та на березі бачив з десяток мертвого карася, схоже браки добряче попрацювали електрикою. Як на мене то поки рівень води не підніметься хочаб на 1 метр туди немає чого їздити, надіюсь що риб хоч якийсь там залишився.

06.08.2016
Електрики охрініли зовсім. На першому море побитого (дохлого)дрібного карася. Де не де є і досить великі екземпляри. Уроди плавали в нагляк в 11.00 і товкли рибу.Були вони на білому спрінтері(коротка база).


Коментарі