Ставки, готель "Швейцарія"
3.8(16)

Контакти: +380 (67) 438 14 53адміністратор+380 (67) 384 47 02Богдан Антонович - риболовля
Площа водойми: 7.0 Га
Середня глибина: 1.7 м
Максимальна глибина: 2.5 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 300грн
Примітка по оплаті: 300 грн. світловий день
Умови для відпочинку: побудовані пірси, будується цілий мотель, є пляж(платний) і навіть кафе
Особливості:
Оновлено: 11 Серпня 2021


Розмір озера: 7 гектар.
Характер дна: дно чисте, мулу майже нема, без коряг, зацепів немає.
Глибина: до 2 метрів, ями присутні але незначні, є хороший перехід з мілини на глибину. Водойма проточна, є русло.
Рослинність водойми: рослинності в товщі води не виявлено.
Наявність місць лову: кожне місце для лову – це побудований дерев’яний пірс, що знаходяться з одного боку водойому, з іншого пляж, ловля хижака теж з берега, але дозволена вже по всьому периметрі.
Риболовецький пресинг: риба рибалками виловлюється постійно, браконьєрів помічено не було. Біля ставку постійно чергує охорона.
Риба: Карп, карась, окунь, білий амур.Кількість хвостів карпа в районі 1000 хвостів(на кінець 2010р). Карася вагон.
Рекомендовані наживки: кукурудза, горох, черв’як, опариші.
Умови риболовлі: вилов дозволяється у світлу пору доби на 4 вудки.Вартість 150грн це на 2010, на 2011 здається буде ціна підвищена.Вилов до 6кг карпа та амура. Карась, щука, окунь в залік не іде, тому якщо ви не зловили карпа чи амура то половина вартості квитка повертається. Облік риби ведеться охороною на протязі ловлі. Взимку вартість риболовлі складає 10 грн.
Умови для відпочинку: за те, щоб посмажитись/поплавати на пляжі потрібно заплатити 25 грн з людини(якщо ви вже заплатили за риболовлю, то платити за користування пляжем не потрібно), вартість альтанки з мангалом – 50 грн. не залежно сам там сидиш чи 100500 чоловік. Дрова можна купити прямо на місці в охоронців. Там же відразу продається пиво і морозиво.
Проїзд: до ставка хороший, тільки вже по периметру озера дорога в деяких місцях грунтова.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: 0675800188 Вітя 067 438 14 53 (0362) 61-93-00, (067) 904-04-50.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: наш форум мормишка, наш форум фідер. Власний сайт: http://park-hotel.rv.ua/
Загальна інформація про водойму:

Водойма знаходиться поблизу сіл Ставки та Обарів. Декілька років назад якісь Київські хлопці взяли озеро в оренду і заборонили ловити рибу, дозволили лише в 2010. Неподалік від ставку побудували щось на кшталт готелю, планується база відпочинку. Ловля з 5.00 до 22.00 вартуе 150 грн. На винос дозволено брати до 6 кг. коропа . Карась, окунь в залік не йдуть. Робочий тільки один берег, на іншому пляж. На відстані 25 метів від дамби є ярко-виражена бровка(перехід на міліну). Риба в ставку велика й гарна: розмір коропів від 2-х до 4-х кг, попадаються карасі під кілограм.

Ставок чистий, берег охайний. Літом добре ловиться карп біля дамби де вода приходить, але там забороняють сідати, тому приходиться кидати, куди не можна. Але це в спеку. А так то ловлять карпа по всіх пірсах. Можливо невеличкий мінус в тому, що місткі розташовані близько один від одного. Короп там не вибагливий, тому вистачає: макухи з фіш дрімом у кормушку та бондюеля на крючок. Трапляється, що і здоровий карась бере на кукурудзу

Колись в селі Ставки жила моя прабабуся, нині покійна. Кожного літа я їздив туди на “відпочинок”. Мабуть я не один такий унікальний, в кого в селі жила бабуся, в кожного є схожі спогади.
Це було приблизно в році 1994… Було вже далеко за полудень, спека почала спадати.Після трудового сільського дня мій батько взяв добротну СРСР-івську вудку куплену в магазині “Спортовари” (з склопластику чорного кольору, метрів 4 завдовжки та кілограми зо-два ваги), взяв мене, і ми пішли на місцеве озерце. Як сьогодні пам’ятаю: комарі сідали на шию, під ногами була якась багнюка, сонечко помаленьку ховалось за деревами, а ми сидимо й дивимось на одного поплавця. Тягав снасть в основному батько, бо мені було дуже важко підняти її догори.
Ловили ми на простого хробака. Клювали прості карасики. Але це запам’яталось на все життя.
Нині, щоб піти на те озерце порибалити потрібно заплатити 150 грн., така ситуація не тільки в Ставках. Куди не ткнешся – всюди таблички “ЛОВИТИ РИБУ ЗАБОРОНЕНО”, кожну калюжу вже взяли в оренду.
Все це сумно.
Можливо на ставку в Ставках дійсно супер-пупер рибалка, всі умови для відпочину, карпи вагою по -надцять кілограмів, водойма “має хороші пріоритети по окуню”, а тамтешні карасі поміщаються на сковорідку лише по-одному.
Але хочеться іншого. Хочеться сидіти з сином над поплавцем і дивитись на захід сонця.

Мінуси рибалки в Ставках:

  • рибалка коштує 150 гривень за світловий день;
  • 150 грн! Лише світловий день!;
  • охоронці постійно ходять по периметру озера і перевіряють улов.

Плюси рибалки:

  • смішна відстань, від Рівного це перше село, напряму 3,5 кілометра;
  • риба хороша, годна;
  • гарні умови для риболовлі та відпочинку.

stal1n, 18.02.2011

Ліміт 3 снасті і короп 5кг, карась необмежено, але тут і в будні людей вистачає, особливо місцевих! Вони тут що хочуть те і роблять, малька і того забирають! Якісь голодні на рибу!

Зовнішня розвідка доповідає

01.06.2011
Заїзджав сьогодні на дану водойму і спілкувався з судячи по офігевшій манері мови- адміністратором. Короче поки,що став закритий до 15-го червня, вартість рибалки 150гривень,ніяких ночовок,ніяких скидок,якщо відпускаєш рибу.
На запитання, що мол було пів ціни якщо не впіймав карпа(тобто 75 грн повертали,і по цьому принципу можна було б відпускати і ловити для задоволення)-цей адмін відповів,що це було минулого року,а на цей рік вже люди прибиті і
такого не буде. Короче українці і в Африці-українці і така національна традиція,як …уїти на очах нам дуже рідна.

22.05.2012
Як виявилось власник готельного комплексу “Швейцарія”, що стоїть на березі ставку є зятем третього президента України, його ім’я Олексій Хахлєв. Логічно заключити, що ставок теж належить народу України йому ж.зх

14.07.2014
Риби з минулого сезону в ставку лишилось мало, провели нове зариблення.
Рибалити в цьому році заборонено.


Коментарі