Соснівка

Площа водойми: 20.0 Га
Умови риболовлі: Невідомо
Коли можна рибалити: Лише вдень
Умови для відпочинку: Відсутні
Оновлено: 06 Березня 2014


В цьому містечку біля Гірник є озеро, що утворилось внаслідок затоплення території дач декілька років тому. Озеро займає велику площу. Я дізнався про це озеро тільки сьогодні, тому інформації багато про нього не маю. Вийшов подивитись на нього, поспілкуватись рибаками і дізнався, що глибини тут невеликі, а ось риба є, особливо щука, окунь, плотва, карась. Кажуть є багато щуки, бо в ньому є багато затоплених предметів- дачних будиночків, дерев і багато іншого. З вигляду дійсно біля берега повно дерев у воді, різних коряг, кущів. Навіть не знаю як там можна з берега рибалити, хіба що на човні.

Місцеві рибалки розповідали, що 2-3 роки назад там розплодилось досить багато щуки і всі як це на жаль зазвичай часто буває кинулися ставити там кілометри сіток і товкти електровудками… Кажуть після того випадки виловлення там щуки носили поодинокий характер, натомість розплодилося трохи карася і іншої дрібноти.
© 2009

В 2009 році став здали в оренду якомусь не дуже приємному пану це факт який просто обожнював повимахуватись перед дітьми які коло берега ловили рибку що то вже його озеро і гнав усіх у три шиї. Риби там дійсно було раніше дуже багато, проте за рахунок сіток її стало менше. Ходили слухи що той пан запустив туди рибу і тому усіх власне і ганяє.
Стосовно дна: дно просто жахливе оскільки раніше де тепер є озеро були сараї де люди тримали усіляку живність в результаті просідання землі і утворилось озеро і затопило усі ці сараї. є там і пару ровів залитих, там глибина на око від 1,5 – 2,5 метра.
Риба: раніше було дуже багато риби а зокрема окуня і крупної щуки, був і карась. Мій племінник стверджував що бачив навесні як витягували і до 0,5 кг карася, поки власника не було і то причому на поплавок і метра три від берега між коряги.


http://www.active.lviv.ua/post138356.html

Коментарі