Сокільники, біля церкви
1.7(3)

Контакти: + () сторож Петро
Площа водойми: 2.8 Га
Середня глибина: 1.0 м
Максимальна глибина: 1.5 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Умови для відпочинку: Природа імєється (в культурному значенні цього слова) в кількості: поле з видом на кільцеву 1шт, дерево над водою (верба) 4шт, корови 2-5шт, кози 1-4шт, дикі собаки дінго (часом трапляються трофейні екземпляри) 2-6шт. кури, коти, селяни туди сюди \"all the time\" (по дамбі).
Особливості:
Оновлено: 01 Травня 2018


Ставочок з цікавою історією. В різний час був у володінні різних людей. Рибу і розводили, і дозволяли за гроші ловити. Неодноразово під нуль вибирали все.
В 2009 році озеро потруїли:
“Колега мій з Сокільник розказує, що на ці вихідні отруїли їхнє озеро (те, що від церкви спускатись вниз 150 м)- повспливало дуууже багато риби – щучки від 10 см (таких сотні), до 7 кг екземпляри. Сом 12 кг – хто б повірив, шо там сом є?! Амури величезні, купа трофейного окуня – все гниє тепер там і смердить. Отакі люди бувають!
наскільки я знаю вони зробили там ніби “товариство” за яким не дозволяли ловити чужим.Якись добрий дядько, який там ловив рибу роками не зміг зрозуміти їх задумів, та й помстився.”

Саме озеро утворене шляхом перегодження дамбою потічка, майже не копане і поглиблюване. Доволі заросле донною травою. Вода літом трохи цвіте. Рельєф +- однаковий, максимальна глубина до 1,5м. Дзеркало десь 150*50м.
Покриття берегової лінії селом складає коло 100м.

На даний момент озера під впорядкуванням місцевого товариства рибалок, ловлять тут лише вони, щорічно сплачуючи гроші. Але за окрему плату зі сторожем домовитись таки про рибалку можна

Клює мілкий карасик.

http://www.active.lviv.ua/topic-t834.html

Зовнішня розвідка доповідає

03.10.2014
З достовірних інфоджерел водойма спущена за вказівкою голови сільради “для профілактичних робіт та очистки від побутового сміття”. :/

01.07.2016
Це озеро взимку було спущене під нуль.


Коментарі