Смордва
2.8(9)

Контакти: +380 (66) 040 71 58Руслан
Площа водойми: 12.32 Га
Середня глибина: 1.5 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 150грн
Примітка по оплаті: 150 грн. без обмежень вилову
Умови для відпочинку: намет можна поставити майже біля кожного місця лову (дрова з собою).
Оновлено: 31 Березня 2020


Розмір озера: 12 гектарів.
Характер дна: дно замулене, рівномірне. Багато коряг!
Глибина: від 1-го(там де очерет) до 2-х метрів(на рівчаку).
Рослинність водойми: по всьому периметру ставу проходить 5-6 метровий рівчак,а весь став зарослий очеретом.
Наявність місць лову: ловити можна практично звідусіль.
Риболовецький пресинг: рибаків помірно,іноді багато.
Риба: карась,сазан(від 2кг),білий амур(від 4кг),товстолоб(від
2кг),щука,окунь.
Рекомендовані наживки: горох,черв,опариш,кукурудза.
Проїзд: по селу 1км бруківки.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: (066)040-71-58 Руслан(співвласник)
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: наш форум фідер, наш форум спінінг, rybalka.lutsk.ua.
Загальна інформація про водойму:Загальна інформація про водойму: З досвіду поламаних 2-х карбонових спінінгів скажу, що рибалка адреналінова і спортивна у тому сенсі, що велику рибу після підсічки потрібно тягнути до берега(на «арапа») бо виважуванню мішае очерет.

stal1n, 05.06.2012

"На рахунок Смордви то там справа якщо їхати зі сторони Млинова обидва стави приспущені глибина невелика.Я був на тому що зліва,вода прозора глибина до 1.5м по мирній рибі не знаю нічого і на рахунок ловлі в ночі теж бо охранніків до 10:30 небачив і нічого не платив.Можу сказати єдине що хижака там дуже мало і зловити його там не така проста штука.Місцеві кажуть що з 27.10 по 29.10 клювало не погано брали щукі по 3.5кг і навіть їм там лєску з поводком рвало(мабуть померещилось їм чи що, бо за три години перебування на водоймі я небачив жодної активності хижака.)Вцілому водойма велика але посередині поросша очеретом лише під берегом на відстані 10-20м можна закидати глибина в тих місцях від 30см до 1м. Мій колега живе в цьому селі говорив що 30грн, на рахунок нічної ловлі він незнає.Взагалі там три ставка якщо заїжджати з Млинова то з права два один повністю спущений другий десь наполовину.Там власник з Млинова. А якщо проїхати по головній дорозі метрів сто то зліва є третій ставок там власник з Смордви,якщо познайомитись з місцевими то можна потім їздити на халяву.Казав колега що охоронники там більш менш зговорчеві." © NazarKO 

Другий найбільший став орендував Руслан - це зі слів місцевих. Але з 2019 року жодного договору оренди ні на одному ставку немає! Ставок3 зариблений попереднім орендарем(без договору). Він хотів спустить ставок йому не дали(сказали брав в оренду з рибою, з рибою і віддаш). Карпятникам є сенс цього року рибалити. Нічна рибалка заборонена. Місцеві бушують.


Коментарі