Свірж
3.0(5)

Площа водойми: 3.0 Га
Максимальна глибина: 2.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 100грн
Примітка по оплаті: Рибалка дозволена тільки на вихідні в світловий день, великий став 100грн. (2кг риби), малий став безкоштовний.
Умови для відпочинку: Ціна за альтанку - 100грн (велика), 50грн (мала)
Особливості:
Оновлено: 03 Червня 2024


Свірж – це селище у Перемишлянському районі Львівській області, яке знаходиться між Бібркою і Перемишлянами. Тут є два озера, які розміщені біля Свіржського замку.

Ставок справа від дороги всі називають не інакше як “Акваріум”. Мабуть за щільність риби в ньому. Ловити тут можна було лише з четверга по неділю.
Під самим замком ловити набагато дешевше(7 грн за людину станом на 2011 рік).

Риби в свіржському озері є такі: плотва, карась, короп, окунь та щука. Останнім часу тут найбільше плотви, яка активно клює тут в серпні. Раніше добре на цьому озері клював карась, проте зараз його стало дуже мало, або можливо, має свої особливості клювання. Окунь клює на живця, якого можна успішно тут наловити влітку малявницею біля берега. Щуку тут ловлять на спінінг.

Доїзд до озера досить зручний, так як озеро розміщене біля самої дороги і автомобіль можна залишити при дорозі.

“Акваріум” кожної осені спускають, але власник каже, що не повністю вибирає рибу – залишає постійно пару товарних екземплярів. Чомусь йому вірю – бо коли був там наприкінці весняної заборони нормально ловився 200-300 гр. карась (явно не сеголетка :). Рибу запускають кожного року в нормальній кількості. На коропа краще їхати на початку вересня – він встигає нормально підрости до 1,5 кг (рибу в ставі годують). За риболовлю менше 3-4 коропи ще не ловив. Останній раз як там був, сильно ускладнював риболовлю амурський чебачок – гадість рідкісна
© Smutok

http://www.active.lviv.ua/topic-t719.html


Коментарі